banner851

banner614

YENİ ÖDENEK AYRILDI

Yapımı konusunda birçok kez açıklama yapılan, defalarca bitiş tarihi söylenen ve neredeyse 20 yıldır yapımı tamamlanamayan Düzce Kültür Merkezi inşaatında çalışmaların bu yıl içinde başlayacağı ve en kısa sürede bitirileceği öğrenildi. Kültür Merkezi inşa

banner619
Yerel Haber 21.09.2013, 13:08
236
YENİ ÖDENEK AYRILDI


Yapımı konusunda birçok kez açıklama yapılan, defalarca bitiş tarihi söylenen ve neredeyse 20 yıldır yapımı tamamlanamayan Düzce Kültür Merkezi inşaatında çalışmaların bu yıl içinde başlayacağı ve en kısa sürede bitirileceği öğrenildi. Kültür Merkezi inşaatının tamamlanması noktasında 2014 yılının beklenmeyeceği ve temin edilen başka bir ödeneğin Düzce'ye kaydırılarak inşaat çalışmalarına başlanacağı bildirildi. Yıllarca belediye ile bakanlık arasında gidip gelen bina için temin edilen bir başka ödenek ile çalışmalara başlanacak.

Düzce'nin önemli ihtiyaçlarından biri olan ve zaman zaman siyasilerinde hakkında çok fazla demeç vererek seçim hamlesi olarak kullandığı Kültür Merkezi İnşaatında son yaşanan gelişmelerin ardından, çalışmaların kısa sürede başlayıp başlamayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

 

Haber; M.YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)