banner851

banner614

YENİ YAYIN DÖNEMİNE İDDİALI GİRİYOR

banner619

Düzce'nin öncüsü Öncü Televizyonu yeni yayın dönemine deneyimli kadrosu ve güçlenen altyapısıyla giriyor. Yeni teknolojik uygulamalarla daha geniş izleyici kitlesine ulaşacak olan Öncü TV, zengin yayın içeriği ile yarın yeni döneme 'Merhaba' diyor.

banner846
Yerel Haber 15.11.2018, 17:00 15.11.2018, 19:01
2580
banner844

14 Eylül tarihinde Düzce medyasında gerçekleşen tarihi devir ile Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya Grubu yeni yayın dönemine yarın itibariyle başlıyor.

21 Şubat 1994 tarihinde yayın hayatına başlayan Düzce'nin ilk yerel televizyonu Öncü Televizyonu'nda devir teslim töreninin hemen ardından başlayan yeniden yapılanma süreci tamamlandı.
Hem görüntü hem de ses kalitesi olarak altyapısını güçlendiren, teknik donanımını sil baştan yenileyen, estetik dokunuşlarla stüdyolarına farklı bir soluk getiren Düzce basınının amiral gemisi Öncü TV, zengin yayın içeriğini haftalardır süren yoğun çalışmaların ardından izleyici ile buluşturuyor.

Canlı haberleri, yeni programları, belgesel, film ve klip yayınları ile dolu dolu bir yayın akışına yarın saat 07:00 itibariyle başlayacak olan Öncü TV'nin ana haber bülteni koltuğuna ise deneyimli Haber Spikeri ve program yapımcısı Özlem Ağbuğa oturacak. Haber saatini 19:00 olarak belirleyen Öncü TV'de saatler 20:00'ı gösterdiğinde ise yepyeni bir haber programı başlayacak.

Öncü Medya Grup Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal'ın hazırlayıp sunacağı "Kitabın Ortasından" isimli programın ilk konuğu Düzce eski Milletvekili Doç. Dr. İbrahim Korkmaz olacak.

Deneyimli kadrosu ve güçlenen teknik donanımıyla yeni yayın dönemine 'Merhaba' diyecek olan Öncü TV ayrıca Artı Medya tarafından sağlanacak altyapı ile daha geniş kitlelerce seyredilebilecek.

Yorumlar (29)
Avni 3 yıl önce
Arti medyadan hizmet almayin..bunlar fanatik solcudur..
nail erdinç 3 yıl önce
uydudan yayın istiyoruzzzzzzz
seyirci 3 yıl önce
ebruli saatller nasıl unutulur çok güzelldii bende çocukken katılmıştım asıl teeviizyonun ilk haber spikeri vardı feride ömür ona hayrandım yine onalr olsun
Vatandaş 3 yıl önce
Cağın teknolojisine ayak uydurun uyduya geçin dijital platformlara geçin kimse karasal yayın kullanmıyor daha çok yerinizde sayarsınız
Ramazan demir 3 yıl önce
Özlem hanım ekranların sevilen yüzü
Tekrar ekranlara çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz
Rabbim çalışma hayatında başarılar dilerim
Ayşe 3 yıl önce
Uydu yayını istiyoruz öncü tv izlemek istiyoruz..
HAYIRLI OLSUN 3 yıl önce
TEBRİKLER HAYIRLI OLSUN, YALNIZ HABER SAATİNİN 19:00 OLMASI İYİ OLMADI, BENCE 19:30 OLARAK DEVAM ETMESİ DAHA İYİYDİ
LÜTFİ IŞIK 3 yıl önce
SAYIN ÖNCÜ YETKİLİLERİ UYDU YAYIN MÜJDESİNİ DE BEKLİYORUZ SELAMLAR..BAŞARILAR...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın