banner851

banner955

YENİ YÖNETİMİN İLK ZİYARETİ

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Alev ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Yerel Haber 07.02.2018, 16:18 07.02.2018, 19:10
484

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı seçiminde, göreve seçilen  Mehmet Alev ve yönetim kurulu üyelerine Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici hayırlı olsun dilek ve temennisinde bulundu.

Ziyarette konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın önemine değinerek “Şoförler odası ilçemizin en etkin ve önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi. Yapılan genel kurul ile göreve gelen Mehmet Alev’e ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

Akçakoca Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Alev ise  geçen süreçte faydalı çalışmalara imza atacaklarını  vurgulayarak, ilgisinden dolayı Başkan Yemenici’ye teşekkür etti.

Haber: A. SARI

Yorumlar (2)
memur 5 yıl önce
Memurlara yolluk ödenmesinde rayiç bedeli güncellesinler. hala akçakoca-düzce oto ücreti şoförler odasına göre 7 TL. Buna bir el atsınlar.
Hasan can 5 yıl önce
Düzce akçakoca minübüslerinden bıktık. Sabah saatlerinde gelmiyorlar Her hafta 1-2 gün işe geç kalıyorum. Ekseri Arabalarınız pis ve rampa çıkamıyor dökülüyor.
30
kapalı