banner851

banner955

YETİM SOFRASINDA İFTAR

Erdemliler Derneği'nin Ramazan etkinliklerinden olan iftar ziyaretlerine katılan Düzce İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, mülteci yetimlerle iftar sofrasında buluştu.

Yerel Haber 06.06.2017, 10:48 06.06.2017, 14:39
2654
Erdemliler Derneği, Ramazana ayında mülteci aileleri unutmadı. Her akşam bir mülteci ailenin ziyaret edildiği ve birlikte oruçların açıldığı etkinliğe aynı zamanda derneğin üyesi olan Düzce İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz de destek veriyor.

Bu kapsamda Akyüz, babalarını Suriye Savaşı'nda rejimin bombalarına kurban veren beş yetim kardeş ve iki kuzenle birlikte yedi çocuklu mülteci aileyi ziyaret etti.Çocuklarıyla Türkiye'de ayakta durmaya çalışan ve ağabeyinin koruması altında hayata tutunmaya çalışan bir kadın ve birlikte yaşadığı ağabeyi ile birlikte iftar yemeği yiyen Akyüz, “Bize bu iftarı nasip eden Rabbimize sonsuz hamd-u senalar olsun.” dedi.

Yedi çocuk ve üç yetişkinin birlikte yaşadığı mülteci ailenin sorunlarını yerinde dinleyen Düzce İl Göç İdaresi Müdürü Seyhan Akyüz, ayni yardımdan nakdi yardıma kadar yetimlerin sorunlarını çözümü için elinden geleni yapacağını söyledi. Erdemliler Derneği'nden de yetimlerle ilgili her türlü sorunun çözümü için destek sözü aldı.
banner844
Yorumlar (9)
Can 5 yıl önce
Reklam kokan hareketler.goc müdürü ne isi var erdemliler ile yoksa ...
Elif 5 yıl önce
Her insan önce binasındaki mahallesindeki muhtaç kişiye yardım etse millet ayırmadan etrafında mutlu cocuklar ,huzur olur .giyim yiyecek yardımı etmeliyiz millet ayırmadan hepimizi Allah yarattı hepimiz öleceğiz sonuc da
iyi niyet 5 yıl önce
sorarım, neden iyi niyet ile yapılanlara da olumsuz yorum yapılır? nerede bizim misafirperverlğmz? vaktinde almanya ya göçen akrabalrınızı neden eleştirmiyorsunuz? tercih meselesi saygı ister..
Çilimli 5 yıl önce
Erdemliler Derneği kendi yetimlerine de sahip çıkıyor her türlü toplumsal yaraya merhem olma gayretindeler bizzat şahit oluyoruz Allah muvaffak etsin
AĞRI'lı YUSUF 5 yıl önce
Allah gayretinizi arttırsın Seyhan Bey.
IRAK SURİYE 5 yıl önce
NESİNİ BEĞENMEDİN DOĞUM KONTROLÜ DEDİĞİMİMİ..bU ÇOCUKLAR HEP BÖYLE KALMAYACAK.5 10 SENE SONRA SENİN ÇOCUĞUNUN ÖÜNÜ KESİP PARASINI OKULDA KAZANACAĞI OKUL HAKKINI SAĞLIKDA YRARLANACAĞI SAĞLIK HAKKINI ELİNDEN ALACAK..BELKİ DAHADA BETER OLACAK.
Bırakın Bu İşleri 5 yıl önce
Savaş mağduru yetimler deyip de bütün Suriyelileri ıraklıları acındırmayın. Gençlerin Hepsi memleketin 4 yanında en güzel bir şekilde bar disco gezip karı kız peşindeler. Evlileri de maşAllah her sene tavşan gibi çocuk yapıp duruyorlar.
IRAK SURİYE 5 yıl önce
MAŞALLAH EN KÜÇÜKDE BURDA OLMUŞ..DOĞUM KONTROL KONUSUNDA BİLGİ VERİLSİN.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız