banner851

banner614

YİĞİT YOLA ÇIKMAYIN!

Düzce -Yığılca yolu heyelan nedeniyle trafiğe kapandı. İlçede Kriz masası oluşturulurken, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit sürücülerin zorunlu olmadıkça yola çıkmamalarını istedi.

banner619
Yerel Haber 06.06.2014, 17:22
211
 YİĞİT YOLA ÇIKMAYIN!

 

Sel felaketinin en çok zarara yol açtığı ilçelerden biri de Yığılca oldu. Yığılca’da adeta olağanüstü hal ilan edildi. Düzce-Yığılca yolu arasında Dutlar mevkiinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı. Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, sürücülerden bu yolu kullanmamalarını istedi. Öte yandan Yığılca’da kriz masası oluşturuldu. Yiğit, Şiddetli sağanak yağış nedeniyle ev ve işyerlerinin su altında kalan ve mahsur kalan vatandaşların 24 saat açık olacak olan kriz masasının 651 40 07 numaralı telefonundan ulaşılabileceğini duyurdu.


Akçakoca’ya bağlı Altunçay Köyü’nde bugün sabah 08.00 ve 9:30 saatlerinde başlayan yağmur bir saat içinde sele neden oldu. Köprüler taştı ve Tarım arazileri büyük hasar gördü. Ormanda bulunan Arıcılar mahsur kaldı ve barakaları sel yüzünden yıkıldı. Bir kısmı arılarını alıp uzaklaştırdılar.

 

 

 

 

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)