banner851

banner614

YILMAZ PARTİYİ ZİYARET ETTİ

Türkiye'nin Ekonomik gücü ve İleri Teknolojik Atılımlar toplantısına katılmak için Akçakoca'ya gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz programın ardından AK Parti Düzce İl Başkanlığını ziyaret etti.

banner619
Yerel Haber 01.09.2013, 10:17
282
YILMAZ PARTİYİ ZİYARET ETTİ

Türkiye'nin Ekonomik gücü ve İleri Teknolojik Atılımlar toplantısına katılmak için Akçakocaya gelen Bakan Cevdet Yılmaz, Akçakoca'da ki programın ardından Düzce İl Başkanlığını ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve Milletvekili Fevai Arslan tarafından karşılanan Bakan Yılmaz daha sonra parti binasına geçerek partileler ile görüştü.

Düzce ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Bakan Yılmaz Düzce'de birlik ve beraberlik içinde ciddi çalışmalar yapıldığını söyledi. Düzce'nin AK Parti'nin kalesi olduğunu söyleyen Bakan Yılmaz, Düzce'nin AK Parti'ye her zaman tam destek verdiğini ifade etti. Düzce'nin son yıllarda en çok gelişen iller arasında yer aldığını belirten Yılmaz, “ Düzce alt yapısı ile, yollarıyla, üniversitesiyle, sanayisiyle gerçekten iyi yolda. Sadece Düzce Üniversitesine 2013 yılında verilen yatırım ödeneği 36 Milyon. Düzce'ye her türlü desteği vermiş durumdayız ve makul talepler oldukça destek vermeye de devam edeceğiz” dedi.

 

Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)