banner851

banner614

YİNE BİLİNDİK MANZARA!

banner619

Düzce Belediyesi tarafından 2013 yılında şehre kazandırılan Kent Park sorunlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Park içinde bulunan tuvalet ve oturma alanları yine içler acısı halde… Bu kötü manzara uzun süredir şikayet konusu olurken, neden hala bir temizlik görevlisi görevlendirilmediği sorgulamaya açıldı.

banner846
Yerel Haber 09.11.2017, 16:41 11.11.2017, 09:46
3027
YİNE BİLİNDİK MANZARA!
banner844

Orman İşletme Müdürlüğü’nün bahçesine Düzce Belediyesi tarafından yaptırılan Kent Park’ta tuvalet sorunu devam ediyor. 

Şehir merkezindeki sınırlı yeşil alanlardan olan ve 2013 yılında Düzce Belediyesi tarafından Düzceliler’in hizmetine sunulan Kent Park’ın son hali görenlere, “Bu kadar da olmaz!” dedirtti.

Kapıyı çalan kış ayları ile birlikte güzel havaların tadını son kez çıkaran vatandaşların uğrak noktası olan Kent Park’ın tuvaleti yine içler acısı durumda!

Toplu kullanılması gereken alanlarda uyulması gereken kurallara uyulmamasına Kent Park’ın temizliğinden sorumlu bir görevlinin olmaması da eklenince tuvalete kokudan yanaşılmıyor. Özellikle son iki yıldır sık sık haberlere konu olan kirli tuvalet konusunda Kent Park’ın bakım ve temizliğinden sorumlu olan belediyenin neden kalıcı bir çözüm üretmediği tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Diğer taraftan kuşların üzerlerini pisletmesi nedeniyle kirlenen oturma alanları da yine kullanılamayacak durumda. Düzce’de ailelerin boş zamanlarında çocuklarıyla hoşça vakit geçirebilmesi amacıyla yapılan Kent Park’ta daha önce de birçok kez gündeme getirdiğimiz bu sorunlara yönelik artık somut bir adım atılması bekleniyor.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (24)
Nurullah 4 yıl önce
Öncelikle millet olarak cok pisiz helede genclerimiz oralari bildiginiz farkli amaclar icin kullaniyor..insan önce temizligi kendi evinde öğrenecek sonrada dışarda uygulayacak!!neden bir temizlikci verilmedi tartismaya acik...
Sinan 4 yıl önce
Biz duzceli olarakta biraz oturup kalktimiz yeritemiz tutsak nasil olur acaba herseyi devletten beklemeyelim burasi bize acilmissa buna ozen gosterlim arkadaslar
öküz 4 yıl önce
orda çekirdek yasaklansın.Orda adam gibi edeplice oturulacak dedik pislikden geçilmiyor.Yediğini içtiğini olduğun yere s..ma.git çöpe at.
Kültür 4 yıl önce
Tuvalet kullanımı aynı zamanda bir medeniyet göstergesidir. Kimse kusura bakmasın bu konuda ülke olarak berbat durumdayız. Düzce için ise rezilliği ifade edecek kelime bulamıyorum. Burası kuralsızlığın, saygısızlığın nirvanasıdır.
fatih 4 yıl önce
Yazin oraya gittim cekirdek pisligi masalara yazi yazmalar buyuklere saygisizlik hepsiyle parkta karsilastim hatta bir veranda yanmis oturulacak yeri kalmamis kamuya ait olan seye zarar verirken tum sehrin hakkina girilmis olur bilmiyorlr
Parklar 4 yıl önce
İnönü parkinda hic boyle temizlik sıkıntisi yasanmiyor. Parklar halka acik olsun. Al sana halka acik park. Halkimiz bilincli degil oturup klavya basinfan atip tutmak kolay..
İnönü 4 yıl önce
İnönü parkı eskiden vardı. Şimdi orası park değil, lunaparktır. Farkı lütfen görün ve ayırt edin artık.
Akıl 4 yıl önce
Çevre bilinci veremedik insanlarımıza,daha dün önümde giden taksiden adam camı açtı yola tükürdü ve sigara paketlerini yola attı,valla iğrendik. Hayvan olsa yapmaz bunların yaptıklarını.Kalitesizleşiyoruz.
Cevre 4 yıl önce
Halk mal gibi citladigi çekirdek kabuğunu yere atarsa çöpünü olduğu yerde bırakıp hayvan bile diyemiyorum tuvaleti insan gibi kullansa kimseye gerek kalmaz ama nerdee herkes evin içine girince temizlik ustası kesiliyor azcik saygı çevreye a
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın