banner851

banner614

YİNE SEDAŞ YİNE PLANSIZLIK!

Düzce şehir merkezinde bu sabah 5 saati aşkın süre elektrik kesintisi yaşandı! Dükkanlarını açan esnaflar, saatlerce gelmeyen elektrik yüzünden büyük sıkıntı yaşarken, plansız kesinti yapan SEDAŞ'a büyük tepki gösterildi!

banner619
Yerel Haber 07.03.2019, 10:13 07.03.2019, 15:31
1472
Düzce çarşı merkezinde saatler süren elektrik kesintisi esnafı mağdur etti. Sabah saat 05:00'da kesilen elektrikler saat 10:00'ı geçerken geldi.

Lokantasından pastanesine, kafeteryasından mağazasına yüzlerce dükkanda elektrik olmaması yüzünden büyük sıkıntı yaşandı. Sabahın erken saatlerinde dükkanlarını açan esnaf ve mağaza çalışanları 5 saati aşkın süre gelmeyen elektrik yüzünden boş boş beklemek zorunda kalırken, telefonla ulaşmaya çalıştıkları SEDAŞ'ın neden plansız bir kesinti yaptığını sorguladı.

Özellikle yeme-içme yerlerinde elektriksizlik yüzünden birçok ürünü hazırlamayan esnaflar, tam vatandaşın işe gitme saatinde yapılan bu kesintiye isyan etti. Uzun ve olmayacak saatlerde yaptığı kesintilere bağlı olarak tepkinin odağına yerleşen SEDAŞ'ın neden kesinti yaptığı konusunda ise açıklama bekleniyor.


Haber: C.ÜSTÜNER
Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

 
Yorumlar (5)
Faik 3 yıl önce
SedaŞ milletten para toplamaya geldimi 1 kuruş bırakmasın artık bu çağ dışı uygulamalara son verin
düzceli 3 yıl önce
Sedaş ın yaptığı ilk değil son da olmayacaktır. Denetleyen var mı diye merak ediyorum ama zannetmiyorum. Şikayetler değerlendirilmiyor bile. Yöneticilerin bu duruma el atması lazım.
dünya lideriyiz 3 yıl önce
Afrika ülkesi bizden iyidir..Sedaş tam bir fiyasko zaten..
hakan 3 yıl önce
belediye işi gönül işi oy atmaya devam edin.
Ali 3 yıl önce
Dünde konuralpte yoktu.akşamleyin tam işlerin olduğu zaman gitti 2saat gelmedi.bıktık artık elektrik kesintilerinden.yatırıma para harcamaz isen olacağı bu