banner851

banner614

YİNE UNUTULDUK MU?

Özellikle 24 Haziran seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın millet bahçesi projesi gündeme gelmişti. Millet bahçesi projesi için illerde çalışmalara başlanılıyor ama 17 il arasında Düzce’nin bulunmayışı dikkatlerden kaçmadı.

banner619
Yerel Haber 28.07.2018, 13:13 30.07.2018, 09:28
3393

Seçimler sürecinde gündeme gelen millet bahçelerinin kurulması konusunda seçimlerin ardından çalışmalar hız kazandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı'nda "Bazı illerimizde 'Millet Bahçeleri' kuracağız." sözlerinin ardından gözler ülke genelindeki eski statlara çevrildi.

Birçok kentte yeni statların yapılmasının ardından atıl durumda kalan eski statlara belediyeler tarafından "Millet Bahçeleri'' kurulacak. Bu konuda seçimler öncesinde Düzce’ye gelen son Başbakan Binali Yıldırım da Düzce 18 Temmuz Stadyumu’nun başka bir yere yapılarak mevcut stadın yıkılıp millet bahçesi olacağını söylemişti.

Millet bahçesinin yapılacağı 17 il belli olurken bu iller arasında Düzce’nin bulunmaması Düzce yine unutuldu mu? sorusunu akıllara getirdi. 17 ile 28 millet bahçesi kurulması için çalışmalara başlandı. Düzce’de ise bu konuda her hangi bir gelişme olup olmayacağı ise cevap bekleyen sorular arasında yerini alıyor.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (19)
semihvlkn 3 yıl önce
oylar akp ye ama hizmet yok belkide var ama yiyolar bi araştırın bakalım şimdiye kadar olan milletvekillerini belediye başkanlarını variyetlerine
...? 3 yıl önce
Hakediyormu duzce ? Yeni yapilan hadtaneyi bile pislik icinde birakan biz parlar bahceler cop icinde bi bakin etrafinza zaten dogasiyla millet bahcesi duzce ama milletimiz mahvediyor aslinda bu kadari bile cok olani koruyamiyoruz..
...? 3 yıl önce
Hakediyormu duzce ? Yeni yapilan hadtaneyi bile pislik icinde birakan biz parlar bahceler cop icinde bi bakin etrafinza zaten dogasiyla millet bahcesi duzce ama milletimiz mahvediyor aslinda bu kadari bile cok olani koruyamiyoruz..
Sancaklı 3 yıl önce
CUMHURİYETİN,DEMOKRASİNİN kıymetini bir gün herkes anlayacak ama vakit çok geçmiş olacak!
Akpartili 3 yıl önce
Bu duzcenin nedir çektiği 3 seçimdir oy veryrz hala aynı harabe Düzce belediyede
değişim şart
Ümit tatlı dil 3 yıl önce
Duzce çalışan yok halbuki okadar güzel noktadaki doğru durst tanıtım yapmayan belediye daha oto yolu açamadılar cumhur başkanı gelse hemen bitirir yaziklar olsin
Mustafa Öktem 3 yıl önce
Düzce de her taraf bahçe park biraz izan ltf.
mimar 3 yıl önce
olan yeşilide yok ettiler her yer şantiye alanı gibi ,,,81 ilimiz yeşil düzcemiz sloganı tarih oldu,,, benim oyum çalışana kim sağlam donanımlı ekip kurarsa düzcede başkanlığı ayır düzce uyandı artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın