banner851

banner614

“YIPRANMA” GEREKÇESİYLE

Vakfın işletmeciliğinde iken kapısına kilit vurulan üniversite hastanesi kantini ile sık sık adı gündeme gelen Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı, olağanüstü kongreye gidiyor. Vakfa tedarikçilik yapan Orhan Uçar'ın yüksek bir bedelle ihaleyi kazanmasıyla iktisadi işletmesinin faaliyeti duran vakıf, 11 ekim Cuma günü olağanüstü kongre kararı aldı.

banner619
Yerel Haber 11.09.2013, 18:41
233
“YIPRANMA” GEREKÇESİYLE

Veysel Çakar başkanlığındaki Düzce Tanıtma ve Kalkınma Vakfı olağanüstü kongre kararı aldı.
Özellikle işletmeciliğini yaptığı Düzce Üniversitesi Hastanesi Kantini'nin sözleşmesinin sona ermesiyle iktisadi işletmesinin de faaliyeti sona eren vakıf zor bir sürece girmişti. Düzce Üniversitesi'nin büyümesi ve gelişmesi adına başlattığı kampanyalar ve çalışmalarla adından söz ettiren vakıfta son yıllarda da sessizlik hakimdi. Sadece iktisadi işletmenin üniversiteye para aktardığı bir kurum haline geldiği eleştirileri yöneltilen vakıfın yönetiminin “yıpranma” gerekçesiyle olağanüstü kongre kararı aldığı gündeme geldi.

11 Ekim Cuma günü saat 16.00'da yapılması planlanan vakıf kongresinde salt çoğunluk sağlanamazsa kongre 1 Kasım 2013 tarihinde salt çoğunluğa bakılmaksızın tamamlanacak. Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)