banner614

YOĞUN KATILIM OLDU

banner619

Düzce’de baharın gelişiyle etkinlikler de başladı. Bisiklet kullanmanın önemini anlatmak için Düzce Bisiklet Kulübü tarafından bisiklet baharı turu yapıldı. Tura gelinle damadında katılması dikkatlerden kaçmadı.

banner846
Yerel Haber 13.05.2018, 12:22 14.05.2018, 17:26
3197
banner844

Havaların düzelmesiyle birlikte baharın gelişiyle başlayan etkinlikler de etkili olan yağmurun ardından yeniden başladı. Düzce Bisiklet Kulübü tarafından bisiklet kullanmanın önemine değinmek için bisiklet bahara turu düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte Anıt Park Meydanı’nda buluşan bisikletliler, Sarayyeri’ne kadar giderek geri döndüler. Etkinliğe Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da katıldı. Etkinlikte bir gelin ve damadın da bisiklet kullanması dikkatlerden kaçmadı.“Eminim bisiklet konusunda Düzce’ye bir şeyler kazandırırız”
Yapılan etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu,

“Havada çok güzel, katılımda çok güzel. Turumuzu neşe içerisinde yapacağız. Eminim bisiklet konusunda Düzce’ye bir şeyler kazandırırız. Katılanlar arasında yapılacak çekilişle 20 tane hediye bisikletimiz var ve bu bisikletleri Sarayyeri’nde vereceğiz. Şu anda bin civarında bir katılım var. Çok ciddi bir kalabalık olduğunu görüyorsunuz. Bugün beş kilometre gidip beş kilometre de dönüş yapacağız. Kısa bir tur olarak yapacağız ve amaç bisiklete binmek olacak. Herkesin katılımını sağlamak için kısa bir tur yapıyoruz” ifadelerini kullandı.Haber: M.AYDIN

Yorumlar (11)
vatansever 3 yıl önce
haburdan pyd yi kim geçirdi...şimdi onlarla ortak mhp liler..sınırda çadır mahkemeleri kurup pkk lıları otobüs üstüne çıkaran kim...
Alper 3 yıl önce
Baya bi milli hamle yapıyoruz gerçekten. Saman ithal, dana ithal, nohut , mercimek , toz biber, zeytinyağı vs ithal. Çiftçi evde yatıyor, biz çiftçimizi doyuracağımıza ithal ediyoruz.
Osman Nevres 3 yıl önce
Afişte HDP de yer almış.Organizatörler nereden bulmuşlar HDP yi.Polisimize,askerimize kurşun sıkan PKK nın yasal uzantısıyla emniyet güçlerimiz yan yana mı durdular merak ediyorum.
Halk 3 yıl önce
Bizim halkimiz hain kardeşim kimse kalkipta oyle elini kolunu sallaya sallaya gezemez herkes biliyo
Ne demek o? 3 yıl önce
İnsan canına, kanına, iyi günde, kötü günde beraber sevinip, üzüldüğü kardeşine sırf senin gibi düşünmüyor diye nasıl hain diyebilir? Bizim halkımız hain değildir,seninkini bilemem.
ileri gelişmişiz 3 yıl önce
biz gelişmiş değil ileri gelişmiş bir ülkeyiz o dediğin burda olmaz bize yakışmaz
Haklısın. Maalesef... 3 yıl önce
Dolar, benzin, terör,İşsizlik, borcumuz uçmuş ama dış güçler sorumluymuş.İtibarımız için saraylar, hizmetçiler,uçaklar,arabalar gerekiyormuş. Vatandaş çaresiz kimin umrunda.
Darısı yönetenlere... 3 yıl önce
Gelişmiş ülkelerin yöneticileri bisikletle işe giderken görüyoruz.Bizi yönetenler Cuma namazına bile binlerce araç konvoyuyla gidiyor. Halk gibi, halkla içiçe yaşayan yöneticilerimiz olsun.
düzceli 3 yıl önce
memleket hain dolu demişsiniz yahu sizden büyük hain mi var ülkede
ne kadar romantik'e y 3 yıl önce
Neymiş batının işine gelmeyen milli hamleler. Ülkede üretim yapan her şeyi satıp mercimek, saman, et, süt, don ipliğine kadar batıdan almak mı? Ekonomiyi batırıp yüksek faiz ile batıdan borç para almak mı? Üretmeden tüketmeyi alıştırarak memleketi dışa bağımlı hale getirmek mi?
ne kadar romantik 3 yıl önce
burası hedef ülke.birçok ajan,hain dolu.liderlere suikastler oldu.heleki batının işine gelmeyen,milli hamleler yapıyorsan çok daha dikkatli olman lazım.dünya öyle senin gördüğün gibi toz pembe değil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı