banner851

banner614

YOĞUNLUK İKİYE KATLANDI

banner619

9 günlük bayram tatilinin bitmesi ve okulların yarın açılacak olması bir araya geldi. Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalindeki yoğunluk çileye dönüştü.

banner846
Yerel Haber 27.09.2015, 14:58
2585
YOĞUNLUK İKİYE KATLANDI
banner844
Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminalinde bayram tatilinin son gününde büyük bir yoğunluk yaşandı. Birçok bölgede olduğu gibi bayram tatili nedeniyle biletler Düzce’de de tükendi. Bilet bulamayanlar ise beklemek zorunda kaldı. 9 günlük bayram tatilinin ardından okulların açılacak olması yoğunluğu iyice artırdı.

Terminalin fiziki yetersizliğinden dolayı her bayram olduğu gibi bu bayramda da aynı sorunlar tekrarlandı. Terminal, otobüsleri almadı… Özel araçlarının da terminale sokulmaması, terminal çevresinde araç kuyrukları oluştu.
Yollardaki yoğunluktan dolayı otobüslerin rötar yapması terminalde bekleyen yolcuları çileden çıkardı. Terminalde beklemekten sıkılan yolcular duruma isyan etti; şoförler de bu soruna artık bir çözüm getirilmesini istedi. Her bayram dönüşü aynı çileyi çektiklerini belirten otobüs şoförleri ve vatandaşlar bir bayramı daha aynı sorunlarla geride bıraktı. Yetkililer, vatandaşın yaşadığı sorunların bu bayram son bulacağını gelecek yıl Şubat ayından itibaren Düzce’nin yeni terminaline kavuşacağını söyledi.

Haber;Y.SEVER
Yorumlar (15)
VATANDAŞ K 6 yıl önce
TERMİNALE GEREK YOK CANIM AAA. BİLMEM KAÇ MİLYARLIK SU GÖSTERİSİ CİHAZI YETER BU DÜZCEYE..Bİ SAĞDAN Bİ SOLDAN YÖNETİR İŞTE OTOBÜSLERİ.
X 6 yıl önce
Mehmet kelesin yuzunden akp bir millet vekilini kaybadecek.
istifa 6 yıl önce
akp li yöneticiler; keleş düzceden intikam alıyor siz seyrediyonuz bizde çile çekiyoruz.akp den istifasını neden istemiyorsunuz?
Dzcli 6 yıl önce
Mehmet keles alplere gitti 5 - 6 gun devletin parasiyla alem yapti.karduz icin ne yapildi.
Misafir 6 yıl önce
Duzce cumhuriyet savcisi mehmet kelesi gorevden alip hapse atmasi gerekir. G oreve çağırıyorum
Düzceli 6 yıl önce
Sıkıntı yok,belediye başkanımızın Audisi var.
Allah razı olsun o Düzce''nin itibarını sağlıyor.
Ne demişti Düzcenin itibarı için almışmış..
Terminalden zaten hiç itibarımız sarsılmıyor.
Azmimilli 6 yıl önce
Az kaldı bir dahaki yaza girmeden kavuşucaz yeni terminalimize sabır
Poyraz 6 yıl önce
Belediye saat kulesi yapıyor 745 öncelik saat kulesi. ........
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
parçalı bulutlu