banner851

banner614

‘YOK’LA SINAV VERİYORLAR!

banner619

2014 yerel seçimlerinden önce mahalle olan Konuralp’te vatandaşların yüzü bir türlü gülmüyor. Konuralp sakinleri başta yol sorunları olmak üzere sık sık yaşadıkları elektrik ve su kesintileri için şikayetlerini telefon ve mail yoluyla Haber Merkezimize ileterek yetkililerin seslerini duymalarını bekliyor.

banner846
Yerel Haber 16.08.2015, 12:27
2712
‘YOK’LA SINAV VERİYORLAR!
banner844
Konuralplilerin ‘Yok’la mücadelesi sürüyor. Mahalle olduktan sonra temel ihtiyaçları olan yol, elektrik ve suyla ilgili problemlerinin kolayca çözüleceği ümidi taşıyan antik kentin mağdur vatandaşları, her gün tekrarlanan sorunların yetkililer tarafından bir türlü çözülmemesinden dolayı çileye dönüştüğünü ifade ediyorlar.

Konuralpliler, başta yol sorunları olmak üzere farklı mahallelerde sık sık kesilen elektrikleri ve suları içinde Haber Merkezimize telefon ve mail yoluyla ulaşarak yetkililerin seslerini duymalarını istiyor. Vatandaşlar sorunlarını iletmek için Düzce Belediyesinin irtibat birimi olan ‘Beyaz Masa’daki yetkililerle görüştüklerini fakat şikâyetlerine çözüm üretilmediğini savunuyorlar. Özellikle hafta sonları evlerinde uzun süreli su kesintilerinin meydana geldiğini bu duruma son günlerde elektrik kesintilerinin de eklenmesiyle tamamen mağdur olduklarını söyleyen Konuralpliler, yaşadıkları sorunların çözümü için somut bir adım bekliyor.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (8)
Tan arda 2 6 yıl önce
Eskiden belde idi konuralp yollari cok guzeldi kilit tas doseli ama alt yapi 0 di! Butun lagim pisligi aciktan konuralpin altindan gecen kanala akardi... Kilit tas dosenirdi her koseye nede olsa baskanin beton santiyesi vardi... Konuralpli memnundu:)
Tan arda 6 yıl önce
2 yil once aksam 5 ten sonra su olmazsi konuralpte az bir yagmur yagdiginda cesmeden camur akardi konuralpli memnundu tabi o zamanlar nede olsa suya para veren yoktu:-) dogu illeri gibi hayatlari belesti...
yapacak bişey yok.. 6 yıl önce
mahalle olmak için can atanlar düşünsün..belediye merkeze sanki çok hizmet verebiliyoda konuralp e hizmet verecek..ancak yalandan yere yolları yapar olmadı söker yine yapar hatta yapmaya çalısır yapamaz bile eskıleri arayaksınız konuralp..
Murat 6 yıl önce
Gelin merkezde yolun halini görün tozun pisliğin haline bakın insaf insaf berbat halimiz
Kasabalı 6 yıl önce
ALLAH SIZI ISLAH ETSIN DIN UMUT TÜCCARLARI. NE ELEKTRIK VAR NEDE SU SABAHTAN BERI. YOLLARIMIZ BERBAT.
Allah aşkına 6 yıl önce
Konuralpin merkezinde tozdan nefes alamıyoruz yolun hali berbat 1nci derece sit alanı yapıldı inşaat yapamıyorsun hizmet zaten yok bırakın hizmeti muhatap yok gerçekten Ayıptır tozdan insanlar nefes alamıyor neden mahalle yaptınız bizi eziyet için mi
burak 6 yıl önce
Yine elektrik kesik mobilden yaziyorum. Su da kesik. Ne zaman gelir ki
Konuralpli 6 yıl önce
Sabahtan beri suyumuz elektrigimiz yok bi anons edin kesinti olacak diye hic bir aciklama yok.. yaziklar olsun
17°
kapalı