banner851

banner614

Yol evleri vurmuyor.

Muncurlu'dan başlayıp Konuralp'e kadar uzanan yolu yapmaya başlayan Karayolları, çalışmalarına devam ederken Yeni kent 9. bölgeden geçen yolun evlere denk gelmesi vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

banner619
Yerel Haber 08.08.2009, 16:43
195
Yol evleri vurmuyor.

Muncurlu'dan başlayıp Konuralp'e kadar uzanan yolu yapmaya başlayan Belediye, çalışmalarına devam ederken Yeni kent 9. bölgeden geçen yolun evlere denk gelmesi vatandaşların tepkilerine neden oluyor.

Yapılan bağlantı yolunda çalışmalarını sürdüren ekipler yolun bir an önce bitirilmesi için çabalarken, vatandaşlar yolun evleri vurmasından yakındı. Yol yapılırken evlerin bulunduğu bölgeden geçmesi gibi bir durum görülüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı İsmail Bayram, yolun evleri vurmadığını evlere gelmeden yolun döndüğünü vurguladı. Çalışmalarını hesaplayarak yaptıklarını belirten Bayram, bölgede ev sahibi olan vatandaşlara içlerini ferah tutmalarını evlere bir zarar gelmeyeceğini ifade etti. Bayram, yeni yapılmış evleri yol için yıkacak kadar dikkatsiz olmadıklarını söyledi. Yolun yapımı sırasında ölçümlerin çok geniş alındığını ifade eden Bayram, “Vatandaşlar yolu o ölçümlerden esas alarak değerlendirmiştir.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)