banner851

banner614

YOL ORTASINDA GARAJ!

Aziziye Mahallesi 893.Sokak üzerinde yol ortasındaki bir garaj görenleri şaşırtıyor. Öncü Whatsapp İhbar Hattına ulaşan fotoğraflarda, garajın yol güvenliğini tehlikeye düşürdüğünü ifade eden vatandaş, ilgililere yaptıkları şikayetlerden sonuç alamadıklarını ifade etti. Sokak sakinleri ise üç gündür yolda bulunan garajın cenaze için kurulduğunu savundu.

banner619
Yerel Haber 20.02.2017, 11:45 20.02.2017, 12:13
11839
YOL ORTASINDA GARAJ!

Aziziye Mahallesi 893.Sokak üzerinde bulunan bir otomobil garajı başka örneklerine göre sıra dışı… Garajın sıra dışı olmasının nedeni ise sokak üzerindeki yolun yarısını kapatmasından kaynaklanıyor.

Öncü Whatsapp İhbar Hattına bir vatandaş tarafından çekilerek gönderilen fotoğraflardaki garaj, diğer garajlara göre bir evin bahçesinde ya da yol kenarında değil de yolun üzerinde yer alıyor. Yola paralel bir şekilde yolun yarısını ve sürücülerin görüş açısını engelleyen garaj sürücülerin dikkatini çekiyor.

Yolun kapatan garajın fotoğraflarını ihbar hattımıza ulaştıran sürücü, konuyla ilgili Düzce Belediyesi yetkililerine şikayette bulunmalarına rağmen söz konusu duruma çözüm bulunmadığını belirtti. Sokak sakinleri ise üç gündür yolda bulunan garajın cenaze için kurulduğunu savundu. 

banner844
Yorumlar (31)
Aziziyeli 5 yıl önce
Ayni mahallede oturuyorum ve boyle sacma haber gormedim olen adam almanyadan getirildigi icin o cadir 3 gundur oradaydi ve bugun kaldirildi o cenaze cadirini garaj sanip dert edenler artik rahatlayabilirler
BEYCİLER 5 yıl önce
cenazen başınız sağolsun.yanlız sana yolu kapatmak için bahane olamaz.millete sıkıntı verirsen millet fatiha yerine beddua okur.yani ölene hizmet yerine eziyet etmiş olursunuz.isterseniz arayın müftüyü sorun.
köroğlu 5 yıl önce
merhuma ALLAH tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.
Burak postoglu 5 yıl önce
O cadır cenaze cadırı park değil
Tek 5 yıl önce
Yol ortasina cafe oluyorda garaj niye olmasin. Deve misali
Yalçın yaman 5 yıl önce
O fotoğraf ta gördüğünüz çadır iki gün önce konuldu mahalle büyüklerimizden Faik abinin Almanya'dan gelecek olan naşı bekleniyor
TARIK 5 yıl önce
ARKADAŞ CENAZE 2 HAFTADIR KALKMADI MI?????
Vatandaş 5 yıl önce
Tamam cenaze çadırı da, o çadırın yeri, yoldan geçenlerin cenazelerine sebep olur arkadaşlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın