banner851

banner614

YOLCU TAŞIMA ÜCRETLERİ ZAMLANDI

banner619

Akaryakıta gelen zamlar bilete yansıdı. Akçakoca'dan Düzce, Kocaali ve Ereğli’ye artık zamlı gidilecek. Akçakoca- Düzce arası yolcu taşıma ücreti 8.5 TL'den 10 TL'ye yükseldi.

banner846
Yerel Haber 16.10.2017, 11:58 16.10.2017, 16:13
6129
banner844

Akçakoca'dan Düzce merkez ve çevre ilçelere hizmet veren minibüslerde yolcu taşıma ücretleri zamlandı. Akçakoca-Düzce arası 1.5 TL artışla 10 TL'ye yükseldi.

Akçakoca Yazıhaneler Birliği tarafından bugünden (16 Ekim 2017) geçerli olmak üzere minibüslerdeki bilet fiyatlarına zam yapıldı.

Akaryakıta yapılan ve yeni yılın ilk gününden itibaren MTV vergi oranlarına yapılacak artışlardan doğrudan etkilenen minibüs esnafı, mevcut fiyatları revize etti.

Buna göre, bugüne kadar 8.5 lira olan Akçakoca- Düzce, Akçakoca- Kocaali ve Akçakoca – Kocaali arası bilet fiyatları bugün itibariyle 10 lira oldu.

Yeni tarifeye göre taşıma mesafesi ve fiyatları şu şekilde olacak:Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (23)
İŞSİZ VATANDAŞ 4 yıl önce
RİZE-TRABZON arası 110 KM ücret 10 tl. ANLAYANA.
Düzceli 4 yıl önce
Sonra şehiriçi ulaşımı da eklediğinizde yok masrafı 12.5 ya da 15 lirayı buluyor.
Düzceli 4 yıl önce
Akçakoca yollarını devlet mükemmel yaptı. Ayrıca yolların yapılması hem maliyeti düşürdü hem de ulaşımı kolaylaştırdı.Bu millete yazık. Benim gördüğüm belli bir zümre Akçakoca ulaşımını ele geçirmiş istediği fiyatı kesiyor.
nostalji 4 yıl önce
tramvay hattı akçakocaya kadar uzansa iyi olacak
Kaan 4 yıl önce
Yeter Artık Be Herşeye Zam Milleti Soymayı Bırakın Artık
Allah topunuzun Belasını 4 yıl önce
Versin
ÖFKELİ AKÇAKOCALILAR 4 yıl önce
BU ZAMMI KENDİNİZE HAK EDİP YAPIYORSUNUZ YA.. ALLAH KATINDA HARAM ZIKKIM OLSUN BU ZAMLAR SİZE O ZAMAN. HAK ETTİĞİNİZE İNANARAK MI YAPIYORSUNUZ BU ZAMMI. UTANIR INSAN UTANIR. BELEDİYE VE KAYMAKAMLIK SİZ NE DURUYORSUNUZ ..
Düzceli 4 yıl önce
Akçakoca arabaları dedemin zamanından kalma tarihi eser arabalarla yolcu taşiyorlar benim çaliştığım fabrikadaki en eski servis arabası bile daha lüsk sayılır 10 tl bence çok yazık hergün düzceye gelip giden insanlara
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın