banner851

banner614

YOLLARDA BAYRAM TRAFİĞİ

banner619

TEM otoyolunun Bolu Dağı, Düzce ve Bolu kesiminde arefe günü trafik akıcı devam etti. trafiğin bayramın 3. ve 4. gününe yoğunlaşacağı düşünülüyor.

banner846
Yerel Haber 23.09.2015, 15:17
2246
YOLLARDA BAYRAM TRAFİĞİ
banner844
Kurban bayramı tatilinin kamu görevlileri için idari izinlerle birlikte 9 güne çıkarılması ardından il dışında gitmek isteyenler geçen Cuma gününden itibaren yola çıkmaya başladı. Tatil trafiğindeki hareketlilik Cuma akşamından itibaren Cumartesi ve Pazar günleri de dalgalı olarak devam ederken dün fazla hareketlilik olmadı.

Bayram yoğunluğunun azalmasının ardından, TEM otoyolunun Bolu Dağı, Düzce ve Bolu kesiminde akıcı trafik devam ediyor. Kaynaşlı, Sarıçökek, Bakacak, 1, 2 ve 3'üncü viyadükler ile Bolu Dağı Tüneli arasında özellikle Ankara istikametinde akıcı araç trafiği oluşurken, herhangi bir aksaklık yaşanmıyor. Yetkililer, bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla, bayramı ildışında geçirmek isteyenlerin yola çıkmalarının birkaç güne yayıldığını bu nedenle geçen bayramlardaki kadar yoğunluk görülmediğini söyledi.  Ancak dönüşün bayramın 3. ve 4. gününe sıkışacağından yollarda ve feribot iskelelerinde çok daha büyük yoğunluk görülebileceği uyarısı yapıldı.
Yorumlar (1)
tmm 6 yıl önce
tmm cnm
20°
açık