banner851

banner614

YOLLARDAKİ PERİŞANLIK KISA SÜREDE ÇÖZÜLDÜ

Düzce’de yoğun kar yağışının ardından Anadolu Otoyolu’nda ulaşım aksadı. Ünlü turizmci ve siyasetçi Halil Uluer, Düzce’den geçtiği sırada saatlerce mahsur kalınca sosyal medyadan Düzce Valisi Cevdet Atay’a seslenmekte buldu. Bu çağrıyı karşılıksız bırakmayan Vali Atay’ın talimatıyla ekipler hızla bölgeye yönlendirildi.

banner619
Yerel Haber 18.01.2021, 14:15 18.01.2021, 18:08
3854
YOLLARDAKİ PERİŞANLIK KISA SÜREDE ÇÖZÜLDÜ

Etkili olan yoğun kar yağışı ve peş peşe meydana gelen trafik kazalarının ardından Anadolu Otoyolu’nun Düzce kesiminde ulaşım durdu.

Otoyol’da çaresiz bir şekilde yolda kalan sürücü ve yolcular sosyal medya hesaplarından yetkililere çağrı üstüne çağrı yaptı. Otoyolun Düzce kesiminden geçen Nevşehir’in ünlü simalarından siyasetçi ve turizmci Dr. Halil Uluer de yardım bekleyen isimler arasında yer aldı.

Dr. Uluer, Düzce Valiliği’nin sosyal medyada yaptığı bir paylaşımın altına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaosmanoğlu’nu etiketleyerek,  “4 saattir aynı yerde otoyolda beklemedeyiz. Hasta var, yaşlı var, hamile var ve kimseden ses yok” yazdı.

Uluer’in bu paylaşımı üzerine Düzce Valisi Cevdet Atay, “Halil Bey Afad müdürümüze durumunuz iletildi sizinle telefonla iletişime geçilecek” cevabı verdi. Bu cevap üzerine Uluer, Cevdet Atay’a teşekkür etti. Buna cevap olarak bir paylaşım daha yapan Vali Atay, “Geçmiş olsun. Arkadaşlarımız irtibata geçerler. Misafir edebiliriz” teklifinde bulundu. 

Vali Atay’ın gayretleri sonucu yolun açılmasının ardından Uluer, “Sayın Valim, gecenin bu saatinde sizin bizzat müdahalenizle Düzce AFAD İl Müdürü ve Düzce İl Emniyet müdürünüz yakinen ilgilendiler yol açıldı. Çok teşekkür ederim. Allah, devletimize zeval vermesin” Düzce Valisi Atay’a teşekkür etti.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (10)
özlü söz 9 ay önce
ünlü işadamının melekete ödediği vergi nedir acaba......
sanayici 9 ay önce
bu çağrı sadece torpili olana var orada başka insanlarda her yere yazdı ama cevap sadece haili beye gerçekten düşündürücü
noname 9 ay önce
bi twitle oluyorsa iyimiş
Düzceli 9 ay önce
Ne güzel dünya be
Şampiyon 9 ay önce
Bu adam valiyi bile harekete geçiriyorsa vardır bir bildiği elbet; ende kalın demek
Vatandaş 9 ay önce
Ben vatandas olarak yolda tırla kalayım tik yok ünlü is adamiymis mis bizzat vali bey afad mudurunu yönlendirip ayağına göndersin bumu adaletiniz sovmenlik yapmayın isinizi yapın herkes 9 aylık
Birisi 9 ay önce
Bu kişi ünlü iş adamı ve siyasetçi olmasaydı sarı çizmeli Mehmet Ağa olsaydı da acaba aynı ilgi alaka görürmüydü !!!!
KONURALPLİ 9 ay önce
gariban arasada çözülürmüydü sorun ACABA.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın