banner851

banner614

YÖNETİM YETKİYİ ALDI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na yıllardır kazandırılması beklenen yeni hizmet binası için harekete geçen yeni yönetim, Metin Büyük’ün başkanlığı döneminde ödüllü yarışma düzenlenerek çizilen projeyi rafa kaldırdı ve yeniden alternatifli bir mimari çizim yapılmasına karar verdi. Ayrıca Düzce TSO Meclisi yeni hizmet binasının yapımıyla alakalı yönetim kuruluna yetki verdi.

banner619
Yerel Haber 13.07.2018, 14:21 13.07.2018, 17:02
1413

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Meclis Başkanı Ahmet Dertli yaptı.

Meclisten önemli kararlar
Gündem maddelerinin üyelere aktarıldığı toplantıda, uzun süredir yapımı gündemde olan ancak kaynak olmadığı gerekçesiyle hayata geçirilemeyen yeni hizmet binası da görüşüldü. Düzce TSO eski Başkanı Metin Büyük döneminde ödüllü bir yarışma düzenlenerek projesi belirlenen ve yeri olarak da Hastane Yolu üzerindeki kuruma ait arsaya işaret edilen yeni bina konusunda meclis, önemli kararlar aldı.

Komisyon oluşturuldu
Düzce TSO’nun yeni hizmet binasına yönelik olarak mimari hazırlıklar yapan Mahmuthan Çakır, yeni hizmet binası çizimleri hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Meclis üyelerinin fikirlerinin alınıp yeniden alternatifli bir mimari çizim yapılmasına karar verilen toplantıda ayrıca yönetim kuruluna yeni hizmet binasının yapımıyla alakalı olarak yetki verildi. Düzce TSO Meclisi’nde oluşturulan komisyonun yeni hizmet binasının yapımı noktasında yönetim kuruluna destek vermesi kararlaştırıldı. Oluşturulan yeni hizmet binası inşaatı komisyonunda Meclis Başkan Yardımcıları Nuri Hızel ve Mustafa Gösterişli, Meclis Katip Üye Yavuz Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Sivrikaya ve Metin Coşkun ile Meclis Üyesi Hikmet Mutlu yer aldılar.

Yeni hizmet binası çalışmalarının karara bağlanmasının ardından olağan gündem maddelerine geçildi. Haziran ayı mizanları onaylandı. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı.

Meclis toplantısı Ahmet Dertli’nin kapanış konuşmasıyla sona erdi.  

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
Terminal 3 yıl önce
İsmail bayramda terminal projesine ödeme yapmamak icin ödüllü proje yaptı sonuc ortada ayıkla pırıncın tasını adam gibi proje yapılsın gerci tşc san odasıda bişeye uaramıyo ya neyse yeni dönemde odalara ihtiyac yok kaldırcak baskan odaları
Mustafa 3 yıl önce
Cok güzel olur şimdiden hayırlı olsun ihaleyi kim alırsa alsın önemli olan düzceye güzel bir yapı kazandırılsın kolay gelsin
AKPİNAR 3 yıl önce
Önceki proje çöpe gittiğine göre eskilerden değil yeni birileri daha zengin olacak anlaşıldı.hadi bakalım aksirincaya kadar tiksurincaya kadar yiyin beyler..
Mimar 3 yıl önce
Bakalım proje içini kime ve nasıl naptırcaksınız.umarım ihaleli ve şaibesiz olur.