banner851

banner614

YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARI YERİNDE TAKİP EDİYOR…

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, geçtiğimiz günlerde Düzce’yi etkisi altına alan sağanak yağış sonrası meydana gelen sel felaketinden etkilenen köyleri ve vatandaşları ziyaret ederek devam eden çalışmaları yerinde inceliyor.

banner846
Yerel Haber 14.07.2021, 09:50 14.07.2021, 18:58
922
banner844

Düzce’de 6-8 Temmuz günlerinde etkili olan ve yaşamı olumsuz etkileyen sağanak yağış, sel ve dere taşkınlara neden olmuştu. Yaşanan sel felaketinde evleri dere yataklarına yakın olan birçok vatandaş tahliye edilirken bazı köy yolları ve evler tahribata uğramıştı.

 Sel felaketinin yaşandığı ilk andan beri sahada olan Düzce Valisi Cevdet Atay, yaşanan tahribatın izlerinin silinmesi ve vatandaşların mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesi için yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

Selden etkilen köylerden olan Kabalak, Dilaver, Küpler, Kalkın ve Mısırlık köylerinde vatandaşlar ile bir araya gelen Atay ve beraberindeki ekip, zarar gören vatandaşların yaralarının sarılması için devletin tüm kurumları ile sahada olduklarını belirterek selzede vatandaşlara bir kez daha geçmiş olsun temennisinde bulundu.

HABER: M. KİLELİ

Yorumlar (1)
Aa 3 hafta önce
Vali haberleri