banner851

banner614

YÜZME BİLMEYEN YOLDAN GEÇEMİYOR

Aziziye Mahallesi 990.Sokak sakinleri yollarının bozuk olmasına tepki gösterdi. Vatandaşlar Düzce’de genelinde de yaşanan sorununa çözüm beklerken, Mahalle Muhtarı Aydın Koç acı bir itirafta bulunarak ‘Yağışların ardından yüzme bilmeyen yoldan geçemiyor.’ dedi.

banner619
Yerel Haber 05.11.2016, 12:11 05.11.2016, 12:15
2263
YÜZME BİLMEYEN YOLDAN GEÇEMİYOR

Aziziye Mahallesi 990.Sokak sakinleri yağışların ardından kullanılmaz hale gelen sokaklarının yapılmasını istiyor. Yolda oluşan su birikintisi ve çamur nedeniyle yürümekte zorlandıklarını söyleyen sokak sakinleri, yaşadıkları mağduriyete tepki gösterdi.

Sokak sakinlerine hak veren Aziziye Mahallesi Muhtarı Aydın Koç, gereken çalışmayı belediyeden talep ettiklerini söyledi. Koç, sokak sakinlerinin şikayetlerine hak vererek konuyla ilgili açıklamada bulundu. Çil, “Sokakta konut yapımları devam ettiği için herhangi bir şey çalışma yapılamıyor. Yolun asfaltlanma çalışması yeni yapılan konutların alt yapı sistemlerinin tamamlanmaması nedeniyle yapılmadı. Hava şartlarının olumsuz gitmesi halkımızı mağdur etti. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürümüz buraya gelerek durumu gördü. Sorunu çözeceğini iletti. İki gün önce yağan yağmurdan sonra yoldan yüzme bilmeyen geçemiyordu. Bir an önce sorunun çözümünü bekliyoruz.” dedi.
 

banner844
Yorumlar (12)
SEVİM 5 yıl önce
SAYIN MUHTARIMIZA ONCU TV ye SOKAK SORUNUMUZA SES GETIRDIGI. ICIN MAGDURIYETIMIZIN COZUMLENMESINE YARDIMCI OLDUKLARI ICIN TSK BORC BILIRIM COZUMU HIZLANDIRMIS ve BIZI MAGDUR OLMAKTAN KURTARMISLARDIR..
adam 5 yıl önce
siz musayı baş danışman yaptınız yahu..yollar ne ki..siz azizye akp ye her dönem aktınız oydaaa..hikaye anlatmayınnnnnn.......
kenan beyciler 5 yıl önce
belediye başkanı unuttu hizmeti.işi gücü para ihale işleri.diğer parti meclis üyeleri de çarkın içine kapılmış gidiyorlar.bi dava açın bişi yapın.bu milletin çektiği nedir sorun. çamur toz pislik heryer.vali bey inşAllah sorar bu ne iş diye .bekliyoruz merakla bakalım.yoksa o da mı kapılacak çarka.
ferit 5 yıl önce
muhtar ayıp oluyor ya.beycilere rakip bile olamassınız.yıllardır rekor bizde.en çok oy aldığı yer ama hiç hizmetin olmadığı yer.gelince mah şakşakçılar dan geçilmez.sanırsın paris.yazık bu millete nerden geldi milletin başına .galiba çok ahhh aldık.
tufan 5 yıl önce
sayın öncü tv kalıcı konutlar 8. bölge ve 9.bölge arası onlarca köpek dolu sürü halinde işe zor gidiyoruz lütfen haber ederseniz sevinirim
Düzceli 5 yıl önce
Sen birde Dereli Tütüncüyü gör. Çok rahatlıkla off road pisti olur.
azmimilli+ 5 yıl önce
iyi oy verin keleşe siz daha durun yakında kayıkla dolaşırsınız bizim orasıda sizden beter bizkayıkları saldık
Esnaf 5 yıl önce
Berber musa tıraşı unutmasın az kaldı dükkana dönmeye müşteri bulurmu bilemem.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın