banner614

ZABITA BİRİMİNDE DEĞİŞİM

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü görevini sürdüren Kadir Karaçam, Belediye Başkanlığı tarafından yapılan görev değişikliği ile Düzce Halk Sağlığı Müdürlüğünde “Memur” olan Muhsin Demirtaş'ın vekaleten getirildiği öğrenildi.

banner846
Yerel Haber 08.09.2015, 14:23
4379
ZABITA BİRİMİNDE DEĞİŞİM
banner844

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde yapılan ani değişiklik kafaları karıştırdı.Belediye internet sitesinde “İçişleri Bakanlığı” tarafından görevlendirildiği belirtilen değişikliğin aslında Belediye Başkanlığının onayıyla görevlendirildiği ortaya çıktı.

 

Konuyla ilgili hiçbir yazışmanın da olmadığı zabıtada Kadir Karaçam'ın Zabıta Müdürü kadrosunda ve makamında oturduğu görülüyor. Düzce Halk Sağlığı Müdürlüğünde “Çevre sağlık teknisyeni memuru” olarak görev yapan Muhsin Demirtaş'ın İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla değil “Belediye Başkanlığı”nın kararı ve oluruyla zabıta müdürlüğünde aynı kadroyla zabıtaad vekaleten görev yapabileceği belirtiliyor.

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne vekaleten memur olarak getirildiği öğrenilen Muhsin Demirtaş'ın önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacağı sanılıyor..

 

Yorumlar (29)
düzceli 6 yıl önce
Muhsin Demirtaş Kadir bey kadar değerli biridir ve o işi en az onun kadar yapar. Sağlıkta zaten işletmeleri denetliyordu dolayısıyla yeni görevi ona yabancı olmayacaktır.Bence bu göreve verilmiş isabetli bir isim kimse tanımadan görmeden eleştirmesin
Ağzı olan konuşuyor 6 yıl önce
İleri geri konuşarak ,zanla hareket ederek yorum yazmak tam bir boşboğazlıktır.Benim tanıdığım Muhsin DEMİRTAŞ
mevzuatı hem bilir hem de bilirim diyenlere okutur.Hayır ummak yerine şer umanlar günaha girer ve Düzce ye kötülük etmiş olurlar.
VATANDAŞ 6 yıl önce
TAMDA BU DÖNEME LAİK BİR ATAMA.YA YANNADAŞ,YADA SINIF ARKADAŞI VEYA DÖNÜR OLMAN GEREKİRKİ YAMÜDÜR OLURSUN YADA ŞİRKETLER GURUBU OLURSUN .DEVLET İŞİNİ BOŞVER NASIL OSLA OLUR.VATNDAŞTA ÖLÜRSE ÖLSUN .BİZDE OLAN SAĞ KALSIN YETER.
düzce 6 yıl önce
sayın keleş siznde suyunuz ısındı hiç bir şekilde zabıtanın z sini bilmeyen adamı nasıl olurda müdür yapım zabıta personeline iş yönünü iş akışını sağlamasını bekliyorsun ne bilecekte personeli doğru bir şekilde yönlendirecek
zabıta. 6 yıl önce
zabıtalıkla hiç alakası olmayan biri nasıl bu göreve geliyor.adam daha hayatında belki tespit zaptı bile tutmamıştır.işyeri yönetmeliğini bilirmi kabahatler kanununu bilirmi zabıta yönetmeliğini bilirmi olmaz bu iş yürümez.çok yanlış atama.
M.Ali DURAN 6 yıl önce
Kişilere şans vermeden kanaat belirtmek sadece önyargıdır.
Üstlendiği bütün işlerin hakkından gelebilecek kapasitede ,disiplinli,zorluklar karşısında,yılmadan çalışan ,başarılı bir arkadaşımızdır.
Belediye hizmetlerine etkinlik ve renk katacaktır.
esnaf 6 yıl önce
Bencede degisiklik iyidir çünkü duzce de zabıta hiç görev yapmıyor özellikle market manav gibi yerlerde çok yapılacak işler var umarım muhsin abimizsinnn bunu düzeltmeye çalışır ama gerçi burasi duzce tam göreve gittiği.işlem yaptırmazlarrr.
düzceli 6 yıl önce
iyi ki kendi kızını getirmedi göreve :) gerçi kalmadı heralde akrabalardan kiömse,şimdi sınıf arkadaşlarına geçti,daha sonra sıra bize gelir heralde :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
kapalı