banner851

banner614

ZABITA DENETİMDE!

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Türkiye Cumhuriyeti'nin 93. kuruluş yıl dönümü kapsamında iş yerine Türk bayrağı asmayan esnafa ceza verileceğini bildirdi. Ekipler, bayrak asmayan esnaf tespit edilerek cezai işlem uygulandığını ifade etti.

banner619
Yerel Haber 29.10.2016, 13:59 30.10.2016, 15:30
5347
ZABITA DENETİMDE!

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolasıyla dükkanına bayrak asmayan esnafları tespit ederek cezai işlem uygulamak için çalışma yaptı. İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi ve Spor Sokak’ta faaliyet gösteren dükkanları kontrol etti. Belediyeler Kanunu ve Zabıta Yönetmeliği gereğince Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıl dönümlerinde iş yerlerine bayrak asma zorunluluğu nedeniyle Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Düzce esnafına bayrak kontrolü yaptı. Belediye zabıta ekipleri, esnafı dolaşarak bayrak asmayanları uyarırken asanlara ise teşekkür etti. Bayrak asmayan esnafa belediye encümen kararına göre belirlenerek ücret karşılığı ceza kesileceği ifade edildi. Çalışmada birçok esnafın duyarlılık göstererek dükkanına bayrak astığı görüldü.

Yorumlar (19)
bayrak 5 yıl önce
önce belediye dağıtsın, sonra asalım.
Gercek duzceli 5 yıl önce
Mehmet kelese para lazimmis boyle seyler cok gorecegiz
Hasan Tahsin 5 yıl önce
Sabah bayram törenine giderken Atatürk Bulvarından,İstanbul Caddesine dikkatimi çekti esnaf bayrak asmamıştı.İçim acıdı ve tören alanında dostlarıma da söyledim.Zaten aşağıdaki yorumlarda da var.Yok zorla mı asılacakmış,yok başka işlere bakılmalıymış.İnsanımızı bu hale nasıl getirdiler.Bu kafalar yarın cepheden kaçar bana ne der.İzmir işgal edildiğinde çevre illerde sabahlara kadar makinalar yunan bayrağı dikiyormuş.Düşmanı karşılayıp onlara ikramlarda bulunanlar varmış.Biz ateşi ve ihaneti gördük.Tarihimiz var.Her gün şehitler geliyor.Bize ne oldu.İnşAllah bu ruhsuzluğun bedelini ağır ödemeyiz.
KORAY 5 yıl önce
KALICI KONUTLAR İMAMHATİP OKULUNDA BİR TANE BAYRAK YOKTU BUNU NEDEN GÖRMEMİŞ BUKADAR VELİ VATANDAŞ BU CEZA YAZAN GÖREVLİLERİ BUNU SORSUNLAR O NÜDÜRE NEDEN ASMAMIŞ MERAK ETTİM DOĞRUSU
Erkan 5 yıl önce
Nerede ceza kesiliyor İstanbul caddesi camikebir mahallesi Uzunmustafa mah hiç bir yerde bayrak yok ceza kesiyor lütfen kandırmayalım birbirimizi bayrak asmak bu kadar mı zorumuza gidiyor
Metin 5 yıl önce
Düzcedeki okulların bir kısmında da bayrak yok.
takiye 5 yıl önce
Bayrak asmadı diye ceza kesen bu zihniyet Atatürk"ün cumhuriyetine laik harekete hergün saldırıyor. Bu zihniyet cuma namazlarını da gösteri yaparak kılarlar. Oysa başkalarının hakkını yiylerek bir yere geldiklerini Din bunların tekelinde. Milli değerlere sahip çıkmak kim bunlar kim?? Sen sofusun, hep dinden dem vurursun, banada sapık, dinsiz der durursun. Peki ben ne görünüyorsam o'yum. Ya sen ne görünüyorsan o musun????
Kadane Nice 5 yıl önce
Şu kafaya bak. Bayrak asmayla asmamayla vatan aşkı mı ölçülür. ? HARBI taş devrine doğru gidiyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın