banner851

banner614

ZAMANINDA BİTİRİLECEK

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Asarsuyu Deresi yenileme çalışmaları devam eden köprü çalışmalarını yerinde inceledi. Asarsuyu Deresi üzerinde bulunan ve yapımına başlanan köprülerin en kısa zamanda bitirilmesi hedefleniyor.

banner619
Yerel Haber 02.05.2014, 12:53
199
 ZAMANINDA BİTİRİLECEK

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş DSİ 5. Bölge Müdürü Murat Acu ile birlikte Asarsuyu Deresi hattı üzerinde bulunan ve yenileme projesi içine alınan köprü ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.


Düzce’nin en önemli sorunları içinde yer alan ulaşım için, Asarsuyu Deresi ve köprü projesi ele alındı. Düzce’nin ulaşımında en önemli faktör olan Asarsuyu Deresi’nin her iki yakası için çalışmalara hız verildi. Bunun için DSİ tarafından başlatılan ancak bir süre askıya alınan Asarsuyu Deresi üzerindeki köprü projesi Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in girişimi ile yeniden başlatıldı. Başkan Keleş proje sorumluluğunu yürüten DSİ 5. Bölge Müdürü Murat Acu ile birlikte başta Saguç köprüsü olmak üzere dere üzerinde planlanan Aydınpınar, Selahattin Olcar köprü yenileme projelerini yerinde inceledi. Projede köprü yenilemesinin yanı sıra çevre yol bağlantıları ve çevre düzenlemeleri de ele alındı.

 

 

Haber;S.Kaşkır

Yorumlar (0)