banner851

banner614

ZİYARETÇİLERDEN İLGİ GÖRDÜ

banner619

Düzce’den de yoğun ziyaretçi alan Bolu'nun doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'nda atlı jandarma timi görev yapmaya başladı.

banner846
Yerel Haber 05.07.2021, 12:30 05.07.2021, 14:16
1498
banner844

Düzceliler’in sık ziyaret ettiği doğal güzelliklerden olan Abant'ta atlı tim göreve başladı.

Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM) tarafından gönderilen 2 atlı tim, tabiat parkında emniyet ve asayiş kontrollerinin yanı sıra yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ziyaretçileri, sosyal mesafe ve hijyen konusunda uyarıyor.

Göl çevresinde dolaşan atlı timler, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. Öte yandan jandarma ekipleri tarafından tabiat parkı girişinde oluşturulan kontrol noktasında ziyaretçilerin Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapıldı. Yoğunluk nedeniyle tabiat parkı girişinde zaman zaman araç kuyruğu oluştu. Havanın yağışlı olmasına rağmen ziyaretçiler, göl çevresinde yürüyüş yaparak, ata ve faytona binerek, piknik alanlarında piknik yaparak keyifli vakit geçirdi. (ÖNCÜ HABER/AA)

Yorumlar (3)
iyi olmuş 4 hafta önce
At güzeldir.
noname 4 hafta önce
güzel olmuş ama abantın araç limiti getirmesi lazım sonra park sorunu oluşuyor ve park cezası kesiliyor böyle bişey olabilirmi madem bi limit koysunlar fazlalık araçları almasınlar içeriye hem girişte para veriyoruz hem içerde ceza yiyoruz ne güzel memleket ya
Ali 4 hafta önce
logoda at olunca buda olmasa olmazdı zaten