banner851

banner614

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI DUYURDU

banner619

Düzce'nin Yığılca ilçesinde yatılı Kur'an kursu olarak hizmet vermesi planlanan 5 katlı atıl binanın restore edileceği bildirdi.

banner846
Yığılca 13.12.2020, 12:06 13.12.2020, 12:20
3689
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI DUYURDU
banner844

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, ilçede yatılı Kur'an kursu olarak hizmet vermesi beklenen 5 katlı atıl binanın restore edileceğini bildirdi.

Binada tadilat gerektiğini belirten Albayrak, "Konuyu ilçe müftümüzle görüştük. Bizler de elimizden geleni yaparak burada yatılı bir Kuran kursu açmayı hedefliyoruz. Biz sadece vesile olmaya gayret göstereceğiz. Arkamızdan gelen neslin burada eğitim görmelerine katkıda bulunabilirsek ne mutlu bizlere. İl Genel Meclisi üyemiz Hüseyin Yılgın ile ilçe müftümüzü ziyaret ederek binanın durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Kısa zamanda iyi sonuçlar elde edeceğiz." diye konuştu.

Yeni proje kapsamında 5 katlı binanın güçlendirilerek 2 katının yıkılması ve 3 kat olarak hizmete geçmesi planlanıyor. (AA)

Yorumlar (4)
Ertan demir 8 ay önce
Yatılı kurslarda çocuklara neler yapıldığını hala anlayamadinizmi ne yayılışı kocuklarinizi kimsenin kucağına atmayın kimseye emanet etmeyin
vatandaş 8 ay önce
O BİNANIN İŞİ BİTMİŞ. KENDİLİĞİNDEN YIKILIR... ÇOCUKLARI EİSKE ATMAYIN.
Osman 8 ay önce
Binayı güçlendirirken inşAllah üzerini sıva geç üçkağıtçılığı yapmazlar. Binanın durumu kötü görünüyor. İnşAllah hayırlara vesile olacak şekilde itinayla hazırlanır.
007 8 ay önce
virüs le akp nin yaptığı anlaşmaya göre kuran kurslarında bulaşmayacak okullarda bulaşacak ayrıca bunlara yağmur ve virüs duası yapacak badeciler lazım açılmazsa olmaz