banner851

banner955

BALTACI: “DÜZCE’NİN SORUNLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Düzce İl Genel Meclisi MHP grubu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Düzce’nin sorunları, çözüm önerileri ve yürütülen çalışmalar konuşuldu. İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Muhterem Ramazan Baltacı, “Düzce’nin sorunları için yoğun mesai harcıyoruz” dedi.

Yığılca 06.08.2020, 11:07
816
BALTACI: “DÜZCE’NİN SORUNLARI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
banner1032

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen, MHP İl Genel Meclisi Meclis Üyelerini ağırladı. Şen’i makamında ziyaret eden İl Genel Meclisi Grubu, merkeze bağlı köyler ve ilçelerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Düzce genelinin sorunlarının, çözüm önerilerinin ve yürütülen çalışmaların konuşulduğu ziyarette MHP Grup Başkan Vekili Muhterem Ramazan Baltacı, “Biz halk tarafından bu koltuklara oturtulan seçilmişleriz. Bu nedenle halkımıza ve Düzce’mize en iyi hizmeti sunmak bizlerin görevi. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek zorundayız. Düzcemiz’e en iyi hizmeti sunmak için çalışmalıyız. Bu minvalde, biz halkımızın istek ve taleplerini yerine getiriyoruz. Düzce’nin sorunları için yoğun mesai harcıyoruz.  Sizlere de bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz desteklerden ötürü, kendi şahsım ve arkadaşlarımızın adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Sekreter Hayri Şen, MHP’li Meclis üyelerine yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

HABER: SAVAŞ ARI

banner844
Yorumlar (1)
SADECE ZİYARET OLUR 2 yıl önce
BOŞUNA ZİYARET ETMİŞSİNİZ, İZİN ALMADAN SİZİN DEDİKLERİNİZİ YAPAMAZLAR
18
parçalı bulutlu