banner614

BAŞARISI ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

banner619

"Belediye başkanı halkla iç içe olur, dert dinler sorun çözer" anlayışı ile görevinde 1 yılı geride bırakmaya hazırlanan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ilçenin tüm mahallelerine giderek vatandaşların sıkıntı ve taleplerine kulak veriyor. İcraatları ve vatandaşlarla yakın ilişkileri sayesinde kısa sürede herkesin gönlünü kazanan Başkan Çam'ın yerel yöneticilik başarısı örnek gösteriliyor.

banner846
Yığılca 06.03.2020, 11:36 06.03.2020, 14:59
1634
banner844

31 Mart 2019 tarihinde Türkiye'nin sandık başına gittiği Yerel Seçimler sonucunda Yığılca halkının çoğunluğunun desteğini alarak belediye başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazanan MHP'li Rasim Çam, göreve geldiği ilk günden bu yana halkla iç içe olması ile takdir topluyor.

Sık sık mahalle ziyaretleri gerçekleştiren, makamında olduğu saatlerde sürekli odasının kapısını vatandaşlara açık tutan Başkan Çam, her sıkıntı ve taleple bizzat ilgilenerek çözüm yolları arıyor.

Davet edildiği cemiyetlere katılmaya özen gösteren ve ev ziyaretleri ile hemşehrileriyle sohbet eden Başkan Rasim Çam, koruma ordusuyla gezmiyor, çoğu zaman makam aracını kendisi kullanıyor.

Halktan uzak anlayış sergileyen başkanların aksine mütevaziliği ve sıcak yaklaşımları ile Yığılcalılar'ın gönlünü fetheden Çam, yerel yöneticilikte 1 yılı geride bırakmaya hazırlanırken, çalışmaları kadar ilçe halkına dokunan yaklaşımı ile sıkça adından söz ettiriyor. MHP Düzce İl Teşkilatı'nın yansıyan bu olumlu tablodan çok memnun olduğu ve Başkan Çam'a olan sevgi ve ilginin genel merkeze kadar ulaştığı öğrenildi.

Son 3 seçimlere bakıldığında CHP'li Bünyamin Şahin ardından AK Parti'li Muzaffer Yiğit'in Yığılca Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğu Yığılca'da MHP'den seçime girerek zaferle çıkan Rasim Çam'ın uzun yıllar belediyede makam şoförlüğü yapması yerel yönetimde tecrübe ve deneyim kazanmasında büyük rol oynadı.

Yorumlar (5)
Yığılcalı 1 yıl önce
Aladağ aşkına ne yapmışsa başarılı Başkanmış bir yıl oldu yığılcaya yapdığı hiç bir şey yok varsa göstersin bizde görelim yok sadece Muzaffer başkanın yapdıklarını yıkmakla meşğul Başkan'a yapdığı bir şey yok he şunuda söyliyeyim bu gün seçim olsun Muzaffer başkan açık ara seçimi alır sirkeler şuanda Rasim başkana oy veren Şnsanlar pişma atkı takarak mı başarılı olunuyor Muzaffer başkan hizmet getiriyordu
yığılcalı 1 yıl önce
yorumları neden paylasmiyosunuz Anlamadım hiç bişey yapilmiyo yığılca da eskisinden daha kötü şehir merkezi olsun otopark yok yığılca yolu aynı yollar köstebek yuvası gibi adeta içler acısı neden bahsediyor ya bizim gözümüz kör yada görmek istediği gibi görüyosunuz hiç birşey yapılmıyo.
Yok 1 yıl önce
Adam her yere makam arabasıyla gidiyor ziyaretle bu iş olmaz millet seçti ama zamanı gelince indirmesini de bilir o araç su yakmıyor bu milletin cebinden çıkıyor yazık günah halkın içinde olsa ne olacak ki
yığılcalı 1 yıl önce
hangi başarı yığılca da hangi hizmeti yaptığını bir söylermisiniz .Yigilcanin içi eskisinden de kötü hatta içler acısı neden bahsediyor ya bizim gözümüz kör yada görmek istediği gibi görüyosunuz düzce yığılca arası yol köstebek yuvası gibi adeta 2 günde bir yama yapıyolar yine aynı yığılca da bir otopark bile yok yaya kaldırımında arabalar çünkü park yapacak yer yok halkın içinden sözde hangi icraatı yapmış arabayla gezmek mi icraat yoksa bir eser ortaya koymakmi vesayre vesayre yazacak çok şey var ama ....
Uğurcan GÜNDOĞDU 1 yıl önce
Rasim abi başkan seçilince nereden geldiğini bazıları gibi unutmadı değişmedi başkan olmadan öncede aynıydı şimdide aynı bizim rasim abimiz.Seni seviyoruz.
17°
parçalı bulutlu