banner851

banner614

BAŞKAN ÇAM AÇIKLADI

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Düzce Üniversitesi Yığılca Yerleşkesinde yeni bölümlerin açılacağını duyurdu. Diğer taraftan Düzce Yığılca karayolunda yeni yapılan soğuk asfaltta meydana gelen bozulmaların düzeltileceğini açıkladı.

banner619
Yığılca 02.08.2019, 10:26 02.08.2019, 13:56
2091
Yığılca'da arıcılık bölümü olarak eğitim veren üniversite, bu yıl arıcılığın yanı sıra bankacılık ve sigortacılık alanlarında da eğitim verecek.

Yaklaşık 3 yıldır arıcılık bölümü ile eğitim hizmeti veren Yığılca Meslek Yüksekokulu'na iki yeni bölüm açılacağını müjdeleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, bankacılık ve sigortacılık bölümlerinin açılacağını duyurdu.

Çam, ilçede eğitim çıtasını artırmak için çaba sarf ettiklerini vurgulayarak, "Üniversitemize iki yeni bölümün açılması bizleri sevindirdi. Yapılan girişimler olumlu sonuçlar verdi. Yüksekokulumuzda bankacılık ve sigortacılık olmak üzere 2 yeni bölüm daha açılıyor. Yığılca'mıza hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi."Bozulan yollar yapılacak"

Düzce - Yığılca karayolunda meydana gelen bozulmalar nedeniyle iyileştirme çalışmaları yapılıyor.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Rasim Çam, Düzce Yığılca karayolunda yeni yapılan soğuk asfalt çalışmalarında meydana gelen bozulmaların sürücülere zor anlar yaşattığını söyledi.Konu hakkında karayolları ile yapılan görüşmelerde iyileştirme kararı alındığını vurgulayan Çam, "Yığılca-Düzce yolumuzda meydana gelen bozulmaları karayollarına ilettik. Yaptığımız girişimler olumlu sonuç verdi. Karayolumuzda çalışmalar tekrar başladı. Ağustos ayı itibarıyla da sıcak asfalt çalışmaları başlayacak. Yığılca halkımıza hayırlı uğurlu olsun." diye konuştu. (AA)
Yorumlar (5)
Karaca 2 yıl önce
Yedigöller yolu seçimden önce asfaltı kaldırıldı tam 4 ay oldu hâlâ asfalt atılmadı yağmurları bahane ediyolar hani şimdi yağmurmu yağıyor hep oyalama taktiği
Xxx 2 yıl önce
O yoldan milletvekilleri ni gecirseniz ya
Bekir 2 yıl önce
Orada da okunmaz kardeşim.Yolu yol değil,şehri şehir değil.. sadece havası iyi diye gitmem oralara..
Vatandas 2 yıl önce
Yigilca yolu nasil yapildi her yeri cukur yine
ÖZKAN 2 yıl önce
DAHA YOLUN YAPILDIĞI BİR AY OLMADI YAZIK TIR