banner851

banner614

BAŞKAN ÇAM: BU YOLUN TAKİPÇİSİYİZ

banner619

2011 yılından bu yana bir durup bir başlayan çalışmalar yüzünden bir türlü tamamlanamayan Düzce-Yığılca karayolunda asfaltlama çalışması başladı. Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, "Çalışmalar tüm hızıyla devam edecek ve biz de bunun takipçisi olacağız.” dedi.

banner846
Yığılca 30.10.2020, 15:21
2560
BAŞKAN ÇAM: BU YOLUN TAKİPÇİSİYİZ
banner844

Yapımı devam eden Düzce-Yığılca bağlantı yolunun bir kısmında asfalt çalışmaları başladı.

Çalışmalara aralıksız devam edilen bağlantı yolunun Aydın köy mevkisinde asfaltlama çalışması yapılıyor.

Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Encümenleri Hüseyin Yılgın, Ramazan Baltacı, AK Parti İlçe Başkanı Dursun Albayrak ve MHP ilçe başkanı İlhan Yalçın çalışmaların etap etap devam ettiği noktalarda incelemelerde bulundu.

Başkan Çam, Düzce-Yığılca yolunun yapımının tüm hızıyla devam ettiğini, bugün itibarıyla asfalt çalışmalarının başladığını söyledi.

Asfalt çalışmasının başlamasının kendilerini mutlu ettiğini anlatan Çam, "Çalışmalar tüm hızıyla devam edecek ve biz de bunun takipçisi olacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere yolun bu noktaya gelmesinde emeği geçen ve yolla bizzat ilgilenen Düzce Valimiz Cevdet Atay'a, Düzce milletvekillerimize, encümenlerimize, ilçe başkanlarımıza ve yolun takipçisi olan Yığılca halkımıza teşekkür ederim." dedi. (AA)

Yorumlar (3)
Alperen 7 ay önce
Bir kere fotograftakilerin yüzde 90 ofsayt maske denilen sosyal mesafe denilen birşey yok yolu bitirsen ne olacak...göremedikten sonra
Yigilcali 7 ay önce
Yatin kalkinda bu projeyi hayata geçiren Muzaffer yigit ve ekibine Dua edin aynı sey sehir icin de geçerli hala bir çivi dahi çakamadınız kaldi 36 ay size ve ekibinize simdiden gule gule ve tarih sizi altin harflerle yazacak gelmiş geçmiş en Başarısız Belediye baskani ve yanindakiler diye
Vatandas 7 ay önce
Yaz bitti kis geldi asfaltlamAMi olur
23°
açık