banner851

banner955

BAŞKAN ÇAM: “GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ…”

Yığılca Belediyesi, etkisini sürdüren ve kalınlığının yer yer 1 metreyi bulduğu kar yağışı ile ilgili mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çalışmaların başından bir an olsun bile ayrılmayan Belediye Başkanı Rasim çam, “ 7/24 saat görevimizin başındayız” dedi.

Yığılca 23.01.2022, 17:23
978
BAŞKAN ÇAM: “GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ…”

Düzce’de etkili olan kar yağışı nedeniyle Yığılca ilçesinde kar kalınlığı yer yer 1 metrenin üzerine çıktı. İlçe merkezinde karla mücadele çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Yığılca Belediyesi ekipleri, zaman gözetmeksizin ana arterler, ara sokaklar, mahalle araları ve kaldırımlarda kar küreme çalışmalarına aralıksız devem ediyor.

Bir an olsun çalışmaların başından ayrılmayan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Yığılca Belediyesi’nin bu kar yağışında olduğu gibi her zaman vatandaşının yanında olduğunu söyledi. Kar yağışına karşı zaman mefhumu gözetmeksizin belediye ekiplerinin görevlerinin başında olduğunu kaydeden Başkan Çam, “Belediyemizin karla mücadele çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor.  Halkımızı mağdur etmemek için 7/24 saat görevimizin başındayız. Ekiplerimize, özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Hasta vatandaşlarımızın yolları, kapılarına kadar açılıyor. Ara sokaklar ve mahalle aralarında ekiplerimiz karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Yığılca Belediyesi zaman mefhumu gözetmeksizin, halkımızın yanında” dedi.  

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız