banner851

banner955

BU KEZ YIĞILCALILAR’A KULAK VERDİ…

Köy ziyaretlerine devam eden Düzce Valisi Cevdet Atay’ın son adresi Yığılca ilçesi oldu. Yığılca’nın köylerini ziyaret eden Vali Atay, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Yığılca 11.08.2022, 11:08
611
BU KEZ YIĞILCALILAR’A KULAK VERDİ…
banner1032

Düzce Valisi Cevdet Atay, bir süre önce vatandaşların sıkıntılarını dinlemek ve köylerde yapılan yatırımları yerinde incelemek amacıyla başlattığı köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Yığılca ilçesine bağlı Dibektaş, Yeniyer, Yılgın, Naşlar, Gökçeağaç ve Sarıkaya Köylerini ziyaret eden Vali Atay, vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları dinleyen Vali Atay’a Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Jandarma Komutanı Albat Naci Akkaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve kurum amirleri eşlik etti.

Vali Atay, Yılgın Köyünde 1991 yılında şehit olan Jandarma Er Ali Erdoğan ve 2020 yılında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Özgür Işık’ın ailelerini de ziyaret etti.

Vali Atay ayrıca, köylerde devam eden yatırımlar ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Vali Atay’ın köy ziyaretlerinin devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (0)
16
açık