banner614

“ÇALIŞMALARIN KISA SÜREDE TAMAMLANMASINI HEDEFLİYORUZ”

banner619

Yıllardır Düzce’nin kanayan yarası haline gelen Düzce – Yığılca yol yapım çalışmaları devam ediyor. Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, yol yapım çalışmalarını kısa bir süre içinde tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Yığılca 30.11.2020, 12:30 30.11.2020, 12:52
2799
“ÇALIŞMALARIN KISA SÜREDE TAMAMLANMASINI HEDEFLİYORUZ”
banner785

Yığılca halkının en büyük sorunlarının başında gelen Düzce – Yığılca yolunda geçtiğimiz yıllarda yetkililerin girişimleri sonucunda çalışmalar başlatılmıştı.  Yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, hava şartlarının müsaade etmesi durumunda asfalt serme çalışmalarını kısa süre içinde tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çam, “ İnşallah en kısa zamanda hava şartları müsaade ederse, Asar Sapağı ile Aydın Köyü arasındaki kısmın ulaşıma açılması için çalışmalar devam edecektir. Firma yetkililerinden hava şartlarının müsaade etmesi durumunda, Asar Sapağı ve Aydın Köyü arasındaki kısmı 60 gün içinde tamamlayacağız.

Aynı zamanda, şu an itibarıyla Hasanlar -  Durnacıoğlu arası asfaltlama çalışması ve bariyerler tamamlanarak ulaşıma açılmıştır. Halkımıza ve ilçemize seyahat eden sürücülerimize keyifli, baraj ve doğa manzaralı, kazasız belasız seyirler temenni ederim. Yığılcamız’a , ilimize, ülkemize  ve milletimize hayırlı olsun” dedi.

HABER: Savaş  ARI

Yorumlar (3)
Madur 2 ay önce
Havalar bozuncamı akıllarına geldi bu yol işleri
Orhan 2 ay önce
Başkan yığılcaya ne yapdın Allah aşkına Yığılca yollu zahten yapılıyor devlet yolu yapıyor bu yolun yapılmasında senin zerre katkın yok Allah razı olsun Muzaffer başkandan o bu yol için çok uğraştı ve yapdırdı iki yıl oldu yığılcaya çivi Çakmadın ah Muzaffer Başkan seni mumla arıyoruz
Oktay 2 ay önce
Yol yapsalar ne olcak yolu yine tehlikeli kestireme yol köprü yapmadan bir fark yok kesinlikle yolu bilmeyen yabancı için büyük tehlike
kapalı