banner851

banner955

ÇAM: YAĞMUR-ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞTILAR

Yığılca'nın Çukurören bölgesinde heyelan nedeniyle zarar gören su hattı onarıldı. Konuya ilişkin açıklama yapan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, belediye ekiplerinin gece gündüz demeden çalışmaları neticesinde tekrar suyu aktif hale getirdiklerini belirtti.

Yığılca 25.02.2022, 16:18
1011
ÇAM: YAĞMUR-ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞTILAR
banner1032

Düzce'nin Yığılca ilçesinde heyelan nedeniyle zarar gören su hattını onarım çalışması tamamlandı.

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, özveriyle çalışan ekiplere teşekkür ederek, "Vatandaşın mağdur olmaması için tüm birimlerimizle elimizden geleni yaptık." dedi.

İlçede kar sularının ve yağmurun da etkisiyle heyelanlar meydana geldiğini dile getiren Çam, "Merkeze akan suyumuzun Çukurören bölgesinde borular tamamen kullanılmaz hale geldi. Basınçtan dolayı çok sıkıntı yaşadık fakat ekiplerimizin gece gündüz demeden çalışmaları neticesinde tekrar suyu aktif hale getirdik. Yağmur, çamur demeden çalıştılar. Vatandaşımıza kısa süreli istenmeyen mağduriyet yaşattığımız için üzgünüm. Ancak bizden kaynaklı sorun değil. Yaşanan doğal afetler bu tür sıkıntıları meydana çıkarabiliyor. Acil suya ihtiyacı olan vatandaşlarımıza itfaiyelerimizle su taşıdık. Vatandaşımızın ihtiyaçlarını gidermek için buradayız. Tüm ekiplerimizle çalışıyoruz." ifadelerini kullandı. (AA)

Yorumlar (0)
20
az bulutlu