banner851

banner614

DURSUN ALBAYRAK GÜVEN TAZELEDİ…

banner619

AK Parti’de kongre heyecanı devam ediyor. AK Parti 7. Olağan Yığılca kongresi bugün geniş katılımla yapılırken, delegelerin oyları ile yeniden başkan seçilen mevcut İlçe Başkanı Dursun Albayrak güven tazeledi.

banner846
Yığılca 13.09.2020, 19:07 13.09.2020, 23:23
4575
DURSUN ALBAYRAK GÜVEN TAZELEDİ…
banner844

AK Parti Yığılca Kongresi bugün Yığılca Kapalı pazaryerinde gerçekleştirildi. Koronavirüs salgını nedeniyle yoğun önlemlerin alındığı kongreye, Sakarya Milletvekili ve Düzce İl Koordinatörü Recep Uncuoğlu, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, eski Düzce Milletvekili Celal Erbay, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongreye tek liste ile gidildi. Yığılca ilçesindeki tüm delegelerin desteğini alan Dursun Albayrak, yeniden İlçe Başkanı seçildi.

Haber: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (5)
Eski akpli 11 ay önce
Multeci jandarmalari..
Mete 11 ay önce
Bunlar kime bağlı ? Virüs bulaşmıyor bulaştırmıyorlar da !! Hangi tarikatlar üflemiş bunlara ?
Osman 11 ay önce
Fotoğrafta en sağdaki adamın bi kulağını çeksinler. Bari fotoğraf çekilirken bi düzgün tak. Kendine, etrafına faydan yok zararın çok. Bari seni fotoğrafta görenlere iyi örnek ol.
hamza 11 ay önce
cilimli,yigilca,golyaka,gumusova buralarda kongre yapilsa ne yapilmasa ne ceketini sallasa akp alir burakarda dedem yasinda adam baskan olsa ne olursa kim olursa olsun akp olsun secilir kafadan
Zafer Caliskan 11 ay önce
Soy adı Albayrak olduğu için kazanmistir