banner851

banner614

HÜSEYİN YILGIN KIZINI EVLENDİRDİ…

Yığılca Ziraat Odası Başkanı ve AK Parti Düzce İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın’ın kızı Gülşah ile Ali Osman Tuaç, düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi. Düğün törenine Düzce’nin iş ve siyaset dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

Yığılca 19.07.2021, 10:06 19.07.2021, 17:38
1992

Hüseyin Yılgın ve ailesinin mutlu günü. Yığılca Ziraat Odası Başkanı ve AK Parti Düzce İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Yılgın’ın kızı Gülşah, Fatma ve Osman Tuaç çiftinin oğulları Ali Osman ile Yığılca ilçesinde düzenlenen görkemli düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Genç çiftin düğün törenine Yığılca Kaymakamı Talha Altuntaş, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, AK Parti ve MHP’li İl Genel Meclis Üyeleri, Düzceli iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Hüseyin Yılgın gelen misafirleri ailesi ile birlikte törenin düzenlendiği kır bahçesinin girişinde karşılarken genç çift, kıyılan nikâhla birlikte ömür boyu sürecek bir mutluluğa evet dedi. Düğün töreni boyunca genç çift ve ailesinin mutlu oldukları gözlemlendi.

Öncü Medya Grubu olarak Gülşah ve Ali Osman Tuaç çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
düzce li 5 ay önce
düğünleri haber yapmak ta moda oldu