banner614

İLÇE MERKEZİNDE Kİ TÜM CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ

banner619

Yığılca Belediyesi, tüm dünyada etkisini sürdüren ve küresel çapta adeta kâbusa dönüşen Koronavirüs salgını ile ilgili mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri, ilçe merkezindeki cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışması yaptı.

banner846
Yığılca 22.11.2020, 12:45
1020
İLÇE MERKEZİNDE Kİ TÜM CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
banner844

Tüm dünya genelinde tehdidini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 Salgınında Türkiye ile birlikte Düzce’de de vaka sayısı hızla artmaya devam ediyor. Düzce’de hızla artan vaka sayılarının üzerine Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, ilçede salgına karşı mücadele çalışmalarını arttırdı.

Yığılca Belediyesi ekipleri, Başkan Rasim Çam’ın talimatıyla, ilçe merkezi genelinde dezenfekte çalışması yaptılar. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, “Belediye itfaiye personelimiz Covid - 19 tedbirleri kapsamında 4 mahallede cadde ve sokaklarımızda dezenfekte ve yıkama çalışmaları yaparak, halkımıza temiz yaşanabilir şehir için çalışmalara devam etmektedirler. Dezenfekte çalışmalarına katılan personelimize gayretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Alper. 6 ay önce
Yığılca yı. Kötüler gibi bir izlenimler. Sezdik... Albayın testi. Neden haber olur anlamak imkansız..
Alaplılı 7 ay önce
Yolları değil kafalarını yıkasınlar yol yıkamayla korona bulaşmamazlık yapmaz kendileri çıkmasın sokağa maskesiz gezmesinler
MLH 7 ay önce
Yol yıkamakla koronavirüsten korunmaya çalışmak bana komik geliyor
Düzceli 7 ay önce
Koronadan maske,mesafe ve temizlik ile korunuluyor bşk doğru olanı yapıyor güvenmeyen inanmayan kendisi bilir,ambulanslar hazır.
15°
açık