banner851

banner614

İLÇENİN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİLER...

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile birlikte Yığılca İlçesine çıkartma yaptı. İlçe halkı ile bir araya gelen Çakır ve Keskin, aynı zamanda ilçenin sorunlarını yerinde incelediler.

banner846
Yığılca 14.06.2021, 17:47 15.06.2021, 17:56
1095
banner844

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bugün kalabalık bir heyetle Yığılca İlçesine giden Çakır ve Keskin’e İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Çakır ve Keskin’in Yığılca ilçe ziyaretlerinde ilk durakları AK Parti İlçe Teşkilatı oldu. AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak’tan ilçenin sorunları, devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alan Milletvekili Çakır, sorunların çözümü noktasında takipçi olacağını söyledi.

AK Parti Yığılca İlçe Teşkilatı ziyaretinin ardından, Ziraat Odası Başkanlığı’nı ziyaret ederek çiftçiler ile bir araya gelen Çakır ve Keskin, çiftçilerin yaşadığı sıkıntıları dinledi. Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yılgın’dan ilçedeki tarımsal faaliyetler hakkında bilgi alan Çakır, AK Parti döneminde fındık üreticileri ve arı yetiştiriciliğinin kalkınmasına yönelik birçok desteğin verildiğini kaydetti.

 Çakır ve Keskin, ardından ilçe merkezinde vatandaşlar ile bir araya gelerek, yaşadıkları problemler hakkında bilgi aldılar.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Ali 1 ay önce
Ona çıkarma denir çıkartma değil. Sticker mı bunlar
halk 1 ay önce
daha çok gezersiniz ama ne çare
Yavuz kaya 1 ay önce
Vatandaşın sesine kulak verdiğinizi söylüyorsunuz lakin bir çözüm getirmiyor sadece dinliyorsunuz... Mazot fiyatı almış başını gitmiş vatandaş markete gidemiyor siz sadece ziyaret ediyorsunuz. Esnafı dinlemeyin sorunu çözüm sorun belli aldıkları kredileri faizsiz erteleyin mazotu düşürün vergi ödemelerini faizsiz 3 sene erteleyin. İsrafa son verip 2002 fabrika ayarlarına dönün sorun çözülür
cash81 1 ay önce
yaptığı bina depremde çöken fahri mi
Kürşat Yılmaz 1 ay önce
19 Yıldır Yığılca'nın sorunlarını kavrayamadılar mı acaba?