banner614

İLÇEYE ALINMADILAR

banner619

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Düzce'nin Yığılca ilçesinde gece yarısı itibarıyla giriş çıkışlarda sınırlama başlatıldı.

banner846
Yığılca 07.04.2020, 11:01
2766
İLÇEYE ALINMADILAR
banner844

Düzce'nin Yığılca ilçesinde koronavirüs tedbirleri nedeniyle giriş-çıkış yasağı başladı.

İl Olağanüstü Umumi Hıfzıssıhha Meclisinin, Yığılca ilçe sınırlarından kara yolu ile toplu ulaşım aracı, özel araç ve yaya olarak il merkezine yapılacak tüm giriş ve çıkışların 6 Nisan Pazartesi saat 24.00'ten itibaren 15 günlük süreyle sınırlandırılması kararının ardından güvenlik güçleri ilçe girişinde çalışma başlattı.

Düzce-Yığılca Yolu Hasanlar mevkisinde yolda işaretleme yapan jandarma ve polis ekipleri, hem ilçe hem de Düzce yönünden gelen araçları denetledi.

Sürücü ve yolcuların ateşlerini ölçen ekipler, yönetici, çalışan ya da iş yeri sahiplerinin geçişlerine, durumlarını ispatlayan belgelerini ibraz etmeleri şartıyla izin verdi. Kamu görevlileri de görevli olduklarına dair belge veya kimliklerini göstererek geliş-gidiş yapıyor.

Denetim sırasında Yığılca'daki yakınını ziyaret etmek için Düzce'den gelen sürücü, ekiplerce ilçeye alınmadı. Gebze'den gelen bir başka sürücü ise ilçeye alınmayınca geri döndü.

Yorumlar (1)
hamza 1 yıl önce
Bu hastalik cinde varken bazi cahil insanlar tv de dinsizler ölsun gebersin diyorken simdi kendi ulkemizde olmasina ne dusunuyorlar acaba.Mustlumanlik bu degil insanlikta bu degil herkez ceki duzen versin kendine Allah buyuk insallah buda gecer
25°
açık