banner851

banner614

“İNSANCA YAŞATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

banner619

Ramazan ayında koronavirüs nedeniyle zor günler geçiren ailelere ulaşan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, köy köy dolaşıp ihtiyacı olan ailelere yardım yapıyor. 23 Nisan’da Yığılca’nın köylerini gezen dernek gönüllüleri çocuklara hediyeler ailelere ise gıda kolileri dağıttı.

banner846
Yığılca 01.05.2021, 17:30 01.05.2021, 17:36
1733
“İNSANCA YAŞATMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
banner844

Düzce'de kurulan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, pandeminin toplumun her kesimini daralttığı günlerde de ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam ediyor.

Hayırseverlerin bağışlarını ihtiyacı olanlarla buluşturan Biz Büyük Bir Aileyiz Derneği, geçtiğimiz hafta Yığılca ilçesine bağlı köylerde hem 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı, hem de ihtiyacı olan ailelere ramazan kolileri dağıttı.

Aynı zamanda dernek, 17 günlük tam kapanmanın ilk gününde de bağışçılarının verdiği yardım malzemelerini, oyuncakları ve Ramazan kolilerini köylerde ihtiyacı olan ailelere kapı kapı gezerek ulaştırdı.

Hayırseverlere teşekkürlerini sunan Biz Büyük Bir aileyiz Derneği Başkanı İsmail Yıldız, "Biz bağışçılarımızla birlikte büyük bir aileyiz. Onların verdiği bağışları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

Gittiğimiz köylerde ciddi yardıma ihtiyacı olan ailelerimiz var. Evleri kötü durumda olan, yaşanmayacak yerlerde yaşamaya çalışan ailelerimiz var. Bu ailelerimiz de tespit ederek yine dostlarımızın yardımlarıyla birlikte bu insanlarımızı da insancıl yerlerde yaşatmak için çalışacağız" dedi. (İHA)

Yorumlar (0)