banner851

banner614

KAYMAKAM VE BAŞKAN SAHAYA İNDİ

banner619

İçişleri Bakanlığı, Düzce Valiliği'ne "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelgesinin ardından, Yığılca İlçesinde geniş kapsamlı denetim yapıldı. Yığılca Kaymakam Vekili Ayhan Kalaycıoğlu ve Belediye Başkanı Rasim Çam’ın da katıldığı denetimlerde, ilçedeki tüm işyeri sahipleri, tedbirler konusunda uyarıldı.

banner846
Yığılca 07.08.2020, 15:00 07.08.2020, 18:15
1478
banner844

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıktıktan sonra tüm dünyaya yayılan ve  küresel çapta büyük bir kriz yaratan Yeni Tip Covid-19 Pandemisi nedeniyle Türkiye’de tedbirler en üst seviyede tutuluyor. İçişleri Bakanlığı Koronavirüs Tedbirleri kapsamında Türkiye’nin 81 İl Valiliğine genelge gönderdi.

Genelgenin ardından Yığılca ilçesinde geniş kapsamlı denetim yapılarak, ilçedeki tüm işyerlerinin işletmecileri, alınan tedbir ve kurallara uymaları konusunda uyarıldı. Denetimlere katılan Yığılca Kaymakam Vekili Ayhan Kalaycıoğlu ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, kurallara uyan işletmecilere teşekkür etti. Denetimlere çok sayıda polis, sağlık, zabıta ve Tarım İlçe Müdürlüğü ekipleri katıldı.

Denetimlerde her hangi bir olumsuzluğa rastlanmazken, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, denetimlerin ilçe merkezinde artarak devam edeceğini söyledi.

Yorumlar (2)
Köylü 11 ay önce
Selam,

Düzce de özel bir hastaneye gittik personel vb. Bir çok çalışanın maskesi sadece ağızlarını örtüyor burunlar açıkta

Bu normal midir acaba burunu kapatınca aşırı nem olduğu için daha riskli mi oluyor. Hastanede böyle ise vardır bir bildikleri diyesi geliyor insanın
Tebrikler 11 ay önce
Haber ererek denetim nerde görülmüş
21°
parçalı bulutlu