banner851

banner955

KESKİN DSİ MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ: ÇALIŞMALAR HIZLANMALI

Yığılca’nın Gökçaağaç Köyü’ne bağlı 2 mahalleyi birbirine bağlayan asma köprü, tehlike saçıyor. Dün Yığılca ilçesini ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, köprüde incelemelerde bulundu. DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız ile telefonda görüşen Keskin, bir an önce yeni köprünün yapılması gerektiğini dile getirdi.

Yığılca 10.06.2020, 11:31
3994
KESKİN DSİ MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ: ÇALIŞMALAR HIZLANMALI

Yığılca ilçesinin Gökçeağaç Köyü’ne bağlı iki mahalleyi birbirine bağlayan asma köprü, ilçenin en büyük sorunları arasında gösteriliyor.

Özellikle okula giden öğrenciler için büyük bir tehlike oluşturan asma köprüsü ile ilgili sıkıntıları AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e anlatan AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın, “Bu köprüyü okula giden öğrenciler ve vatandaşlar kullanıyor. Özellikle Kış aylarında suyun debisinin yükselmesi ile bu köprünün üzerinden geçmek imkânsız hale geliyor. Bizim tek endişemiz, bu köprüyü kullanan öğrencilerimiz. Suya düşme tehlikeleri var. Bu nedenle biz bu köprünün bir an önce yapılmasını istiyoruz.” dedi.

Keskin talimat verdi

Bunun üzerine DSİ 55. Düzce Şube Müdürü Deniz Yıldız ile telefonla görüşen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, köprünün projesinin olup olmadığını sordu. Gökçeağaç Köyü’ne bir köprü projesinin olduğunu öğrenen Keskin, köprünün bir an önce yapılmasının gerekliliği üzerinde durdu.

banner844
Yorumlar (3)
düzceli 2 yıl önce
karaca mah.kalbin olan yolu tek şerite çeviriyo vatandaş kimseninsesi çıkmıyor
Yigilcali 2 yıl önce
insAllah diyoruz
Vay amina koyyim 2 yıl önce
Parti baskani sehrin pasasi, oncu (t7) de bunlarin kuklasi, ortagi, yancisi, yalakasi, kopegi aferin.
26
açık