banner851

banner614

KÖY MUHTARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

banner619

Düzce’nin Yığılca İlçesine bağlı Tıraşlar Köyü Muhtarı Karahan Uğurlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkması yasak olan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlar için "İyilik Kazanacak" sloganı ile köy genelinde çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyor.

banner846
Yığılca 04.05.2020, 12:30
7560
KÖY MUHTARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
banner844

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkması yasak 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlar için Yığılca İlçesine bağlı Tıraşlar Köyü Muhtarı Karahan Uğurlu harekete geçti.

"İyilik Kazanacak" sloganı ile köy genelinde çeşitli faaliyetler gerçekleştiren Muhtar Uğurlu,  evlerinden çıkamayan ve maddi imkânları yetersiz olan vatandaşlar için çeşitli yardımlar yaptı.

Ramazan ayı münasebetiyle; Yığılca Kaymakamlığı koordinesinde 7/24 esasına göre görev yapan Vefa Sosyal Destek Grupları'nın yapmış olduğu hizmet ve yardımlara ilave olarak kendi imkanları dahilinde köy sakinlerine yardımlarını sürdüren  Muhtar Uğurlu bu süreçte  çocuklara hediyeler dağıtıyor.

Son zamanlarda yiyecek sıkıntısı çeken sokak hayvanlarına yiyecek temin eden Uğurlu  Ramazan ayının gerektirdiği yardımlaşma ve dayanışma ruhuna katkıda bulunuyor.

Yorumlar (1)
Rıdvan Erdoğan 1 yıl önce
Çok güzel bir. Davranış tebrik ederim
23°
açık