banner851

banner955

“MAĞARANIN TANITIMI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR”

Düzce Valisi Cevdet Atay, bir dizi temaslarda bulunmak için gittiği Yığılca ilçesinde, Sarıkaya Mağarası’nda incelemelerde bulundu. Sarı Kaya Mağarası’nın yakınına inşa edilen sosyal alanlar ile ilgili bilgi alan Vali Atay, mağaranın tanıtılması için ise başlatılan çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Yığılca 24.06.2022, 15:11
830
“MAĞARANIN TANITIMI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR”

Bölgenin en büyük mağarası olma özelliği taşıyan Yığılca ilçesinde Sarıkaya Mağarası, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Düzce İl Özel İdaresi tarafından, mağaranın çevresine gelen misafirlerin daha iyi koşullarda ağırlanması için sosyal alanlar ve hizmet binası inşaat çalışmalarında sona gelinirken, Düzce Valisi Cevdet Atay bölgeye giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ile birlikte Yığılca ilçesine giden Vali Atay, ilçede bazı temaslarda bulundu. Temaslarının ardından Sarıkaya Mağarasına geçen Vali Atay ve beraberindekilere, AK Parti Yığılca İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın ve MHP İlçe Başkanı İlhan Yalçın da eşlik etti.

Sarıkaya Mağarasının çevresine inşa ettirilen sosyal alanlar ve hizmet binası çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Atay, Sarı Kaya Mağarası’nın tanıtımı için de gerekli çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Vali Atay, incelemelerinin ardından, Yığılca ilçesinden ayrıldı.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız