banner851

banner614

MÜJDEYİ BAŞKAN ÇAM VERDİ

banner619

Düzce Yığılca yolundaki çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, şirket yetkilileri ile yaptığı görüşmede en kısa sürede yolun ulaşıma açılacağı müjdesini aldığını belirtti.

banner846
Yığılca 04.09.2020, 09:40
1727
MÜJDEYİ BAŞKAN ÇAM VERDİ
banner844

Uzun yıllardır tamamlanması beklenen Düzce-Yığılca kara yolunda çalışmalar devam ediyor.

Yığılca yolundaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren Çam "Saygı değer Yığılcalı hemşehrilerimiz rahat ve müsterih olsun ki Yığılca yolunun takipçisiyim. Yol çalışmaları tıkandığında her daim sorunları hep çözüme kavuşturduk. Elhamdülillah şu an itibarıyla çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir." diye konuştu.

Yolun kısa sürede ulaşıma açılacağı bilgisini paylaşan Başkan Çam, "Şirket yetkilileri ile yaptığımız görüşmede en kısa sürede yolun ulaşıma açılacağının müjdesini halkıma duyururken bu çalışmalarda emeği geçen başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli,  Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu, eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Milletvekilleri Ümit Yılmaz, Ayşe Keşir, Fahri Çakır, il başkanlarımız İlhami Caboğlu'na ve Mustafa Keskin'e teşekkür ederim." dedi.  

HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
Yığılcalı 12 ay önce
Boş konuşuyo daha Yığılcaya 1 çivi çakmadı
Aa 12 ay önce
Tebrik ederim.
Düzceli 12 ay önce
Helal olsun sana başkan, siyasi görüş ayrımı yapmadan işe yardımcı olan herkeze teşekkğr etmişsin.Faruk özlü Keleşin yaptıklarını kırıp döküyor ikiside Ak parti mensubu,özlü nasıl bir kin nefret duygusu beslemiş Keleşe şaşılacak durum.