banner851

banner614

MUZAFFER YİĞİT DAMADI ADRES GÖSTERDİ

banner619

Yığılca mevcut Belediye Başkanı Rasim Çam ve eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit arasında ki “Hırsız” tartışması giderek derinleşiyor. Çam’ın hırsızlıkla itham ettiği eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, “Belediye Başkanlığı dönemimde Çam’ın damadı Ahmet Hatipoğlu muhasebe müdürümdü” diyerek kendisinden her şeyi sorması hususunda adres gösterdi. Yiğit yaptığı açıklamada” Çamın damadı benim muhasebe müdürümdü. Tüm hesaplar ortada. Beni itham altında bırakanlar aynı zamanda damadını da ithamlara dahil ediyor” dedi.

banner846
Yığılca 12.04.2020, 19:39
4584
MUZAFFER YİĞİT DAMADI ADRES GÖSTERDİ
banner844

BELEDİYE ÇALIŞANINI KENDİ İŞİNDE Mİ ÇALIŞTIRDI.

Yığılca Mevcut Belediye Başkanı Rasim Çam ve eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit arasında sosyal medya üzerinden başlayan “Hırsız yolsuz ” tartışması, farklı bir boyut kazandı. Sosyal Medyada ki Facebook üzerinden tartışmayı sürdüren Belediye Başkanı Rasim Çam, Muzaffer Yiğit’in döneminde Belediye İşçilerini kendi bahçesinde çalıştırdığı iddiasında bulundu.

Çamın bu paylaşımlarına belgelerle cevap veren Yiğit Başkan Çam hakkında kendisine yönelik suçlama ve ithamlara karşı Çam hakkında yasal işlem başlatacağını ve hukuka başvuracağını beyan etti.

“BELEDİYE İŞÇİLERİNİ KENDİ BAHÇESİNDE ÇALIŞTIRDI…”

Çam, facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Bana hukuktan adaletten bahseden zat önce bunların hesabını versin.  22,5 tl belediyede işçi çalıştıracağım diye işe aldığı garibanları bağında bahçesinde tarlasında gübre taşıtıp çalıştıran, iş kurdan istihdam ettiği 30 bayan belediye şirketinde çalışan, personeli 5 ay boyunca seçim çalışmalarında kapı kapı gezdirip broşür ve posterlerini personelin araçlarına yapıştırıp, konvoylarda gezdirip maaşlarını bu milletin parasıyla ödediği bu zat kalkıp hukuk adalet önünde hesap sormaktan bahsedemez belge ve kanıt millettir şahitler huzurunda hesap verecek” dedi.

“2014 SONRASI MAL VARLIĞINI AÇIKLA…”

Muzaffer Yiğit’e yönelik hırsızlık iddiasını ve imasını  sürdüren Çam, bir başka paylaşımında, “Sosyal medya üzerinden aklanamazsın Başarı ve başarısızlıkların ölçüsü hırsızlıktan, yolsuzluktan, rüşvet, çıkar ve menfaat sağlamak taktan geçiyorsa ben bunların hiç birisinde yokum hukuk yolu açık 2014 öncesi ve sonrası mal varlıklarını açıkla ,nasıl birilerinin üzerinden edin dindiğini kamu oyunun bilgisine belgeler ile değil şahitlerle ispatlayacağım nasıl çıkar sağladığını” ifadelerini kullandı.

Çam ayrıca Muzaffer Yiğit in sahibi olduğunu iddia ettiği iş makinesinin fotoğrafını paylaşarak” Yığılca’nın önceki dönem Belediye başkanın şaşalı çalışmalarından şahsına elde ettiği kazanımlarından bir tanesi. Gerisi gelecek bekle Yığılcam hırsızlara yolsuzlara ilçemde yer olmayacak. Belediyeyi Borç Batağına Sokanlar Hesap verecek.” şeklindeki paylaşımı ile Muzaffer Yiğit’i yolsuzlukla hırsızlıkla itham etti yorumlarına sebep oldu.

YİĞİT ÇAM’IN DAMADINI ADRES GÖSTERDİ…”

Bu iddialarla ilgili Muzaffer Yiğit ise, Belediye Başkanlığı döneminde, Mevcut Başkan Rasim Çam’ın damadı Ahmet Hatipoğlu’nun Yığılca Belediyesi Muhasebe Müdürü olduğunu belirterek, “Eğer ben bir hırsızlık yaptıysam, Rasim Çam’ın damadı da yapmıştır. Rasim Çam’ın damadı benim Belediye Başkanlığım dönemimde Muhasebe müdürümdü. Ben Allah korkarım. Avukatım ile görüştüm Rasim Çam hakkında yarın Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım” diye konuştu.

Yorumlar (10)
Vatandas 1 yıl önce
Ya rasım cam borc derken anlayamadık bu yapılan ıslerın borcu, dogalgaz altyapı su vs, gelmıs sen neden bahsediyorsun, sen gelelı bır yıl oldu duba cakmak ve yıkmaktan Baska ne yaptın bır cıvı cakmadın yıgılca ma he bırde yıgıt bakanın İn aldıgı jeeple Alaplı ereglı gezıyon aksama kadar,
Göksu Araz 1 yıl önce
Adam bundan 1 buçuk yıl öncede fetö davasından suçlandığındada kendi damadın sattı medyaya şimdide Halkının sevip,sayıp ve kolladığı belediye başkanı Rasim Çam'ı ve yine damadını suçluyacak tabikide köşeye sıkıştı,kaçıcak yeri kalmadı ama avucunu yalasın yedirmeyiz ona Rasim Çam ve Ahmet Hatıpoğlu'nu,10 tane muzo 1 tane Ahmet etmez sayin Sadullah beyyyy!!!!
Secmen 1 yıl önce
Ya rasim cam sen avukatmisin savcimisin hakimmisin ama sende haklisin bombos oturuyon makaminda isde yapamiyorsun canin sıkılıyo millet neyle ugrasiyo korono ornegi sen nelerin peşindesin komiksin azizim
Vatandas 1 yıl önce
Ya rasım cam borc derken anlayamadık bu yapılan ıslerın borcu, dogalgaz altyapı su vs, gelmıs sen neden bahsediyorsun, sen gelelı bır yıl oldu duba cakmak ve yıkmaktan Baska ne yaptın bır cıvı cakmadın yıgılca ma he bırde yıgıt bakanın İn aldıgı jeeple Alaplı ereglı gezıyon aksama kadar,
Hırsız 1 yıl önce
Bu Atışmadaki Sihirli Cümleyi Buldum :) Muzaffer Yiğit "En Büyük Hakem Önce Yüce Rabbim ve Gerçekleri Tamamıyla Gören Halkımızdır" Yahu Bu Millet 17-25 Aralık Yolsuzluğuna Darbe Girişimi Dedi.Buna mı Kulak Asacak Çok Güveniyorlar AZİZ MİLLET´İN Hafızasına Çoook.
Yığılcalı 1 yıl önce
Rasim Başkan Allah aşkına seçile bir yıl oldu şu Yığılca için bir yılda yapdıklarını anlatsanıza anlatacak bir şeyi olmayanlar polemik yaratıp bizim dikkatlerimizi dağıtıp bizi kendisini eleştirmemizin önüne geçmek istiyor ama yanlış yolda Muzaffer Başkan Yığılca için gece gündüz cumartesi pazar demeden çalıştı Yığılca için güzel işler yapdı Rasim Başkan ne yapdı
vatandaş 1 yıl önce
BİRBİRİNİZDEN BULUN kim haksız mal edşndşyse yediyse haram olsun... kul hakkı olsun
Yığılcalı Mehmet 1 yıl önce
Rasim Başkan bırak sağa sola çamur atmayı Muzaffer Başkan uğraşaçağına yığılcaya Nasıl hizmet ederimin projelerini yap Allah aşkına bir yıl oldu Başkan oldun ne yapdınız yığılcaya bırak konuşmayı hizmet et Zana'm çabuk geçiyor bak Muzaffer Başkan fazla konuşmaz iş yapardı Yığılca için hayal olan yüksekokul biri diğeri doğalgaz ya Ada'ma ne kadar Muzaffer Başkan'a dua etsek azdır ama şunu söylemeliyim Muzaffer Başkan'ı bize mumla aradıyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık