banner851

banner955

ÖDENEK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Yığılca İlçesinin en büyük sorunu olan Yığılca – Düzce yolunda mutlu sona yaklaşılıyor. Ödenek yetersizliği nedeniyle ara verilen yolda, ödeneğin çıkmasıyla çalışmalar yeniden başladı. Yığılca ziyareti sırasında yol çalışmalarını yürüten şantiyeyi ziyaret eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yetkililerden bilgi aldı. Karayolları Bölge Müdürü İlhan Aytekin ile görüşen Keskin, ödenek probleminin çözüldüğünü öğrendi.

Yığılca 10.06.2020, 12:35
2250
ÖDENEK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
banner1032

İlçe ziyaretleri kapsamında, Yığılca’ya giden AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe halkının yol tepkisiyle karşılaştı. Vatandaşlara Yığılca ilçesini Düzce’ye bağlayan yolun 2023 yılına kadar tamamlanacağını söyleyen Keskin, ilçe ziyareti sonunda yol çalışmalarını yürüten şantiyeye giderek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Şantiye yetkililerinin yolda küçük çaplı çalışmalar yaptıklarını, ödenek sorununun çözülmesi halinde tam kapasite ile çalışacaklarını söylemesi üzerine, Keskin Karayolları Bölge Müdürü İlhan Aytekin’i arayarak, ödenek aktarımı ile ilgili bilgi aldı.

Aytekin’in ödenek sorununun çözülmesini söylemesi üzerine Keskin şantiye yetkililerine, “Biz halkımıza bu yol için söz verdik. Bu nedenle bir an önce yapılmasını istiyoruz. 2011 yılında Başbakanlığı döneminde ilçe halkına bu yolun yapılması için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan söz verdi. Biz Sayın Cumhurbaşkanımız’ın bu sözünü çiğnetmeyiz.” dedi.

Yorumlar (6)
Devamm... 2 yıl önce
Fazla show yapmanıza gerek yok boyboy fotoğraflar çekin yeter bir kaçta nare attınızmı tamam söz verilen yıl 2011 sene olmuş 2020 bu milleti salak sanmayın bu kadar. İnşAllah bu olanlardan reisi cumhurumuzun haberi vardır olsa gerçi şuan bu karelerde sizleri görmedik ya neyse..
Duzceli 2 yıl önce
Reisimiz cumhurbaşkanımız söz vermişti hiç bir köy yollar asfaltsız kalmayacak diye ama Çamlı su köyün yolları bırakın asfaltı çukurlardan kurtulamıyoruz reis bu yolu görse acaba sizlere ne derdi sizi kendi vekili olarak oraya koydu başkan
vatandaş 2 yıl önce
9 yıl sonramı? orayı burayı yıkacağınıza yapın çalışın biraz
Yığılca lı 2 yıl önce
Aman ha sakın ha çiğnetmeyin .
VATANDAŞ 2 yıl önce
YİNE COŞTUNUZ KİM TUTAR SİZİ
Resul İnan 2 yıl önce
9 yıl önce verilen sözün sakız olduğu bir yana sözü veren reis ödeneği veren reis avanesi de etrafta delikanlılık showunda
20
az bulutlu