banner851

banner614

ÖĞRETMENDEN ÖĞRENCİSİNE İSTİSMAR İDDİASI

banner619

Yığılca'da yüz kızartan olay! İddiaya göre; bir süredir kız öğrencisine cinsel istismarda bulunan Yığılca Çok Programlı Lise'de görevli öğretmen, olaydan rehber öğretmen sayesinde haberdar olan kaymakamlığın kendisini açığa aldığını öğrenince otel odasında intihara kalkıştı. Ç.Y. isimli öğretmen hastanedeki tedavisinin ardından emniyete götürülecek.

banner846
Yığılca 11.12.2019, 12:38 12.12.2019, 13:34
11900
banner844
Yığılca Çok Programlı Lise'de öğretmenlik yapan Ç.Y. hakkında kız öğrencisine cinsel istismardan soruşturma başlatıldı.

İğrenç olay, istismara maruz kaldığı ileri sürülen öğrencinin her şeyi arkadaşlarıyla paylaşmasının ardından ortaya çıktı. Mağdur öğrencinin aynı okulda eğitim gören arkadaşları, 9 Aralık Pazartesi günü rehber öğretmenin yanına giderek olup biteni anlattı.

Bunun üzerine rehber öğretmen hemen tutanak tutup durumu okul idaresine bildirdi. İdarenin bilgi verdiği Yığılca Kaymakamlığı da hızla öğretmeni açığa aldı. Görevden el çektirildiğini öğrenen öğretmen de fare zehri alarak ilçedeki bir otele gitti.

Soruşturma kapsamında her yerde aranan öğretmenin otelde olduğunun tespiti üzerine odaya giren güvenlik güçleri, Ç.Y.'yi yerde baygın yatarken buldu. Yanında bulunan fare zehri nedeniyle intihara teşebbüs ettiği üzerinde durulan Ç.Y. hastaneye kaldırıldı.

Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen evli öğretmen Ç.Y. hastanedeki tedavisi sonrası gözaltına alınarak, ilçe emniyetine götürülecek.


 
Yorumlar (14)
Iftira ve taciz 2 yıl önce
Olayın araştırılması şart çünkü iftira gerçekten felaketle sonuçlanır ama taciz varsa o zaman şeriat uygulansın kelle gider...
Gercek 2 yıl önce
Haberi doğru yapım o öğretmen imam hatip öğretmeni be o haraketi imamatipte yapıyor çok programlı lisenin adını kirletmeyim
yuriyuri 2 yıl önce
Aga evlisin bir de utan utan.Çoluğun çocuğun var be!Yazıklar olsun.İnsan bunları görünce evlilikten soğuyor.Sapık dolu heryer!
Oktay 2 yıl önce
Işin içinde yigilca varsa bu is yalan ve iftiradır yigilcalilardan her türlü iftira beklenir
eğitimci 2 yıl önce
yandaş sendikalıysa örtbas edilir
Edebiyat 2 yıl önce
Valla böyle isim verilmiyor ya sinirleniyorum! Okulun sitesine girip buldum ama çok şükür. Böylelerini ilan edeceksin ki bir daha insan içine çıkamasın
Samimi 2 yıl önce
Oteli ne yapcan beyaaa... :)
Düzceli 2 yıl önce
ya nerden biliyorsunuz belki öğrenci yalan konuşuyor öyle bişey olsa intihara kalkisirmi yigilcanin kizlari da kadinlari da kusura bakmasinlar ama çokta oynaklar erkek düşkünü bence iftira attilar öğretemene yazik günahtır ya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur