banner851

banner955

"ORMAN KÖYLÜLERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ"

Düzce'nin Yığılca ilçesini ziyaret eden ve tarımsal kalkındırma kooperatifi temsilcileri ile bir araya gelen Bolu Orman İşletme Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, "Orman köylülerinin her zaman yandayız." dedi.

Yığılca 14.07.2020, 15:24
1681
"ORMAN KÖYLÜLERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ"
banner1032

Bolu Orman İşletme Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Düzce'nin Yığılca ilçesinde tarımsal kalkındırma kooperatifleri ile bir araya geldi. Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda, devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Bolu Orman İşletme Bölge Müdürü Bıyıklı, kooperatiflerin sorunlarını paylaşmak ve çözüm üretmek adına yeni bir yapılanmaya gidildiğini belirtti.

Toplantı ile kooperatiflerin karşılaştıkları problemleri doğrudan aktarmasını istediklerini kaydeden Bıyıklı, 2020 yılı üretim sezonun devam ettiğini belirterek, orman köylülerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Toplantıda söz alan kooperatif temsilcileri ise başta vahidi satışlar ve dikili satışlar ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi.

Toplantıya, Bolu Orman İşletme Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer, Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Yığılca Orman İşletme Müdürü Sefer Tüce ve Müdür Yardımcısı Hülya Birtürk ile Bolu Üstbirlik Başkanı İdris Şener katıldı.

Yorumlar (3)
Adore81 2 yıl önce
orman köylülerini ormandan uzak tutun kim ki ikiyüzbin liralıkaraca biniyor kimin iki yenidairesi var fındıktan mı elde ediyosanıyosunuz. bazılarını görmrzden gelenormancıları takip edin.
Aa 2 yıl önce
Sayın Osman BIYIKLI Bey, orman köylülerinin yanındasınız. Hazineye terk ettiğiniz ve 6292 Sayılı Orman Köylüsünü Destekleme (2B) kanunu ile satılan yerlerin tapusunu neden iptal ettiriyorsunuz? (DÜZCE ORMAN)
vatandaş 2 yıl önce
hani sosyal mesafe
13
kapalı