banner614

“TRAKTÖRÜMÜZÜN BULUNMASI İÇİN BİZE YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?”

banner619

Yığılca ilçesine bağlı Tuğrul Köyü’nde traktörü çalınan bir kişi, traktörün bulunması için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi.

Yığılca 08.11.2020, 12:44 08.11.2020, 12:51
8324
“TRAKTÖRÜMÜZÜN BULUNMASI İÇİN BİZE YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?”
banner785

Hırsızlık olayı 5 Kasım tarihinde Yığılca ilçesine bağlı Tuğrul Köyünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Tuğrul Köyünde ailesi ile birlikte yaşayan ve çiftçilik yaparak geçimini sağlayan Mevlüt Duman isimli bir vatandaşın gece saatlerinde evlerinin önünden 81 EL 184 plakalı traktörü çalındı.

Sabah kalktığında traktörü yerinde bulamayan Mevlüt Duman, vakit kaybetmeden hırsızlık olayını Yığılca İlçe Jandarma Komutanlığı’na haber verdi. İhbar üzerine Tuğrul Köyü’ne gelen Jandarma ekipleri, traktörün park edildiği yerde inceleme yaptı.

Jandarma ekiplerinin bütün çabalarına rağmen tarım aracının izine rastlanmazken, Mevlüt Duman’ın oğlu İskender Duman çalınan traktörlerinin bulunması için Twitter üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi. İskender Duman Twitter’de @RTErdogan etiketiyle yaptığı paylaşımda, “Sayın Cumhurbaşkanım; Düzce Yığılca Tuğrul Köyünde Babam Mevlüt ve Annem Ulviye Duman ikamet etmekte. 5 Kasım gecesi babam ve annem uyurken traktörü çalmışlar. Jandarmaya haber verdik ama bir yerden bir şey çıkmadı. Detaylı araştırılması için bize yardımcı olur musunuz?” dedi.

Yorumlar (6)
Boş Haber 3 ay önce
Bunun neresi haber ? Bende cumhurbaşkanı yeni traktör hediye etti diye habere tıkladım.
haber 3 ay önce
şimdi bu haber
Rafet 3 ay önce
Yığılcalı olunca şaşırmadım
Kızıl Elma 1 ay önce
Aile terbiyesinden yoksun olduğunu kanıtladın bravo sana
"Aziz Türk Milleti 3 ay önce
Görsel de tam olmuş 'Bir daha söyle anlamadım' der gibi...
Mustafa er 3 ay önce
Ee mal canın yongası bulunamayınca her çareye başvuruyor
az bulutlu